بدون شک این ستاره آمریکایی در دیدارهای پایانی این فصل لیگ برتر بسکتبال، تاثیرگذارترین بازیکن شهرداری گرگان بود و توانست نقش بسیار پر رنگی در اولین قهرمانی این تیم در لیگ باشد. پِتی در تایخ ۱۱ آبان ۱۳۹۷ با عقد قراردادی یکساله به تیم شهرداری گرگان پیوست و هم اکنون محبوبیت بسیار زیادی بین هواداران پرشور و پر شمار این تیم دارد.

ستاره آمریکایی شهرداری‌گرگان: ایران را واقعا دوست دارم
سایت شماره یک:

در خصوص عکسی که در فضای مجازی منتشر کردی بگو.

من ایران را واقعا دوست دارم و عاشق تیم ملی بسکتبال این کشور هستم. برای این تیم در المپیک آرزوی موفقیت می‌کنم. بسیاری از دوستانم در این تیم بازی می کنند و امیدوارم بتوانند عملکرد خوبی در المپیک داشته باشند.  

زندگی در ایران و گرگان برای تو چگونه است؟  

گرگان بهترین شهری است که در دوران حرفه‌ای بسکتبالم حضور در آن را تجربه کردم.  زندگی در ایران واقعا برای من فوق‌العاده است.

چرا؟

اینجا هیچگاه خسته و ناراحت نشدم و همیشه از زندگی در این کشور لذت بردم. مردم گرگان همیشه به عنوان یک بازیکن به من احترام گذاشته و انرژی می‌دهند.

آیا بعد از پایان بازیگری در ایران، دوست داری باز هم به این کشور سفر کنی؟

بعد از دوران بسکتبال، برادران و خانواده‌ام را حتما به ایران خواهم آورد و آنها را تشویق خواهم کرد که حتما از غذاهای ایرانی استفاده کنند. ایران واقعا آنگونه نیست که در برخی رسانه‌های دیگر کشورها  نشان داده می‌شود. ایران کشوری زیبا با مردمانی خونگرم و مهربان است. من از ایران و مسوولان فدراسیون تشکر می‌کنم و همچنین از مردم شهر گرگان که من را حمایت کردند. از هم تیمی‌هایم و مربیان هم تشکر می‌کنم و به آنها می‌گویم که دوستتان دارم. 

در مورد قهرمانی شهرداری گرگان پس از سه سال حضورت در این تیم بگو.

نمی‌توانم این قهرمانی را با سایر قهرمانی‌ها در سایر کشورها مقایسه کنم، چرا که گرگان واقعاً فوق‌العاده است. این شهر بهترین شهر بسکتبالی ایران است و همه اینجا دیوانه این ورزش هستند. اینکه توانستیم به این شکل قهرمان شویم، حس بسیار خوبی به من داد و خیلی خوشحال شدم که توانستیم هواداران را خوشحال کنیم. آنها همیشه ما را حمایت کردند و نقش زیادی در این قهرمانی داشتند.

در مراحل پایانی لیگ، ستاره تیمت بودی و توانستی سهم بزرگی در قهرمانی شهرداری گرگان داشته باشی. نظرت چیست؟

در اواسط فصل مصدوم شده بودم و هم تیمی‌هایم زحمات زیادی کشیدند که تیم به فینال برسد. آنها فوق‌العاده بودند. زمانی هم که من برگشتم با تمام وجود تلاش کردم تا بتوانم برای تیم گرگان مفید واقع شوم. سخت کار کردم و همیشه تلاش کردم تا بهترین عملکردم را داشته باشم. مربیان و هم تیمی‌هایم هم خیلی به من کمک کردند.

در مورد پرتاب معجزه‌وارت در لحظات پایانی بازی بگو. آیا تجربه این کار را در گذشته هم داشتی؟

هرگز پرتابی مانند این پرتاب را تجربه نکرده بودم. من پرتاب‌های سه امتیازی زیادی داشتم اما هرگز حتی نزدیک این مسافت را هم پرتاب نکرده بودم. لحظه آخر بازی، لحظه ویژه‌ای در تمام دوران حرفه‌ای من بود که با آن پرتاب توانستیم قهرمان شویم. الان هم هنوز خوشحال هستم و از لذت خوشحالی‌ام کم نشده است.

در کشورهای دیگر هم قهرمانی های زیادی بدست آوردی. فرق آن قهرمانی‌ها با قهرمانی در ایران چه بود؟

زندگی در شهر گرگان و عضویت در تیم شهرداری برای من تجربه فوق‌العاده‌ای بود. گرگان شهری است که همه در آن عاشق بسکتبال هستند و زندگی در این شهر در کنار مردم مهربان لذت بخش است. گشتن و خرید در این شهر را دوست دارم. همه در گرگان به من احترام می‌گذارند و با من مهربان هستند. سه سال است که اینجا هستم اما امسال توانستیم قهرمان شویم و این قهرمانی برای من بسیار ویژه بود. این افتخاری برای من بود که عضوی از تیم گرگان بودم که برای اولین بار قهرمان لیگ شد.

ارسال نظر

جدیدترین اخبار

پربازدید ها

پیشنهاد سردبیر