مارال فرجاد | حواشی مارال فرجاد

مارال فرجاد با انتشار عکس‌ تازه‌ای از خود که در مجارستان حضور دارد، شایعاتی درباره مهاجرتش ایجاد کرد.

سایت شماره یک:

مارال فرجاد یک بازیگر ایرانی است.مارال فرجاد خواهر مونا فرجاد است.مارال فرجاد به تازگی مادرش را از دست داده است.مارال فرجاد در اینستاگرام فعالیت دارد.مارال فرجاد در خانواده ای هنری به دنیا آمده است.

مارال فرجاد

خانواده مارال فرجاد

مارال فرجاد دختر جلیل فرجاد که از بازیگران پیکسوت سینما است می باشد. خواهر مارال فرجاد نیز مونا فرجاد است که دو سال از او کوچکتر است و او هم از بازیگران سینما و تلویزیون می باشد.

با پدر و مادرمان دوستیم و رابطه بسیار خوبی باهاشون دارید؟

وقتی کم سن و سال بودیم پدرم همیشه به ما می گفت :اگر بدترین کار دنیا را هم کردید از ما پنهان نکنید و بدانید حتی اگر دعوای تان کنیم در نهایت شما را حمایت خواهیم کرد.همیشه با آنها راحت بودیم و هرگز اجازه ندادند ترسی وارد قلب و ذهن ما شود، شاید همین صحبت های پدرم باعث شده که من و خواهرم همیشه با پدر و مادرمان صادق باشیم و آنها را مانند دوست، کنارمان داشته باشیم و حرف های مان را صادقانه با آنها مطرح کنیم.

مارال فرجاد

رابطه پدر ودختری مارال فرجاد

باید از نزدیک رابطه استاد فرجاد با دخترانش را ببینید و همینطور رابطه دخترها با پدرشان؛ آنها به قدری صمیمی است که گویی دوستانی نزدیک برای یکدیگر هستند و جالب تر آنکه خیلی هم با همدیگر هماهنگ هستند و یک تله پاتی خاص بین آنها جریان دارد.

مارال فرجاد

پدر مارال فرجاد

جلیل فرجاد متولد 1330 در مرند بازیگر سینما و تلویزیون است. مدرک تحصیلی اش لیسانس بازیگری و کارگردانی است. اولین تجربهٔ سینمایی اش فیلم بازداشتگاه در سال 1361 بود. وی پدر مارال فرجاد و مونا فرجاد از بازیگران جوان است.

 فعالیت هنری مارال فرجاد

مارال فرجاد به کمک پدرش بازیگری را در سن 3 سالگی در تله تئاتر تلویزیونی بنام من هستم، اما یک سیاه به کارگردانی اسماعیل شنگه آغاز کرد، بصورت جدی در سال 1370 به همراه پدرش در تئاتری به کارگردانی مجید جعفری به ایفای نقش پرداخت.

مارال فرجاد

تجربه سینما و تلویزیون مارال فرجاد

فعالیت سینمایی خود را در مقام بازیگر از سال 1384 با فیلم شام عروسی آغاز کرد و در تلویزیون نیز با سریال تا صبح (مستانه) در سال 1385 بطور رسمی واردقاب تصویر شد.

مارال فرجاد

 

مارال فرجاد در دورهمی

در همین ابتدای برنامه مارال و مونا فرجاد یک سورپرایز برای مهران مدیری داشتند و عکسی از مراسم ازدواج مهران مدیری در سریال باغ گیلاس را تقدیم او کردند که در این عکس خودشان دو دختربچه کوچک بودند.

مارال فرجاد

علت کم کاری پدر مارال فرجاد

مهران مدیری ضمن دعوت از جلیل فرجاد برای حضور در برنامه پرسید چرا آقای فرجاد کم کار شده است ؟ مونا ادامه داد شاید چون پیشنهاد خوبی نداشته است، کمتر کار تصویری انجام داده اند اما پدرم مشغول تئاتر و کار دوبله هستند.

شغل دوم مارال فرجاد

از دوران کودکی به بازیگری علاقه دارم دانش آموخته رشته عکاسی هستم و می توانستم آتلیه بزنم، در ایران برای بازیگران داشتن 2 شغل خیلی خوب است ولی خیلی سخت است، کار ما خیلی پراکنده است و امکان دارد چند ماه بیکار باشیم، اما وقتی سر کار می رویم 5 تا 6 ماه درگیر بازی هستیم و حتی در این تایم، زمانی برای استراحت، خانواده و شغل دوم نداریم.

اوقات فراغت مارال فرجاد

تئاتر می بینم، فیلم می بینم، اسکواش بازی می کنم، ورزش می کنم، سینما می روم و با دوستانم معاشرت نمایم.

خوراکی های محبوب مارال فرجاد

به شدت به سمنو علاقه دارم .به نظرم خیلی خاصیت دارد و اینکه از کودکی طعم خاص و عجیب آن را خیلی دوست داشتم و همیشه در حال ناخنک زدن بودم! البته خودم تابه حال هیچ وقت سمنو درست نکرده بودم.

مارال فرجاد

قسمتی از مصاحبه با مارال فرجاد و خواهرش

با توجه به این که خانوادگی در کار هنر هستید، چقدر برای خانواده وقت می گذرانید؟

کارهایم اخیرا زیاد شده و همین باعث شده مدتی کمتر وقت بگذرانم. اما در کل با خانواده زیاد وقت می گذرانم.

اهل مطالعه هستید؟

بله، متاسفانه شبکه های اجتماعی آدم را سمت خودش می کشاند. من به خاطر کارم مجبورم حضور داشته باشم، اما بعضی روزها تصمیم می گیرم این برنامه را ببندم، ولی کلی پیام می دهند یا کلی اتفاقات می افتد و نمی توانم ببینم. کنترل شبکه های اجتماعی دشوار هست باید هم از آن استفاده کرد و هم تحت کنترلش داشت. استفاده از شبکه های اجتماعی نباید به اعتیاد مبدل بشود. بیش از حد در فضای مجازی بودن، باعث شده بعضی اوقات فرصت هایی را از دست بدهم.

خواهران فرجاد این روزها چه فعالیت هایی دارند؟

مونا: من که کاری نمی کنم. در حال نگارش یک متن هستم. برای خودم می نویسم، فعلا در حال پخته تر کردن متن ها هستم تا اینکه یکی از دوستان تهیه کننده اگر شرایط مهیا شود آن را دست بگیرد.

شما چرا چپ چپ نگاه می کردید خواهرتان را؟

مارال: خب آخر متن هایی که می نویسد یکی دو تا نیست روی چند متن کار می کند.

مونا: طوری نگاه می کردی که انگار من دروغ می گویم.

مارال: (می خندد) گفتم شاید نخواهی نگارش متن ها را فعلا رسانه ای کنی؟

مونا: یعنی بهتر است نگویم؟

مارال: نه اتفاقا خوب است که اشاره کردی!

شما خودتان این روزها چه کار می کنید؟

مارال: برای نمایشی که قرار بود در جشنواره فجر روی صحنه برود تمرین داشتم که کار رد شده بود، قرار بود دوباره تمرین شروع بشود که هنوز نشده، شاید من سر تمرین بروم.

مارال فرجاد

چرا شاید؟

مارال: چون سال گذشته خیلی تئاتر کار کردم، یکی دو کار هم انجام دادیم که متاسفانه یا سالن ندادند یا با بی مهری رو به رو شدیم. شما خودتان می دانید که تئاتر دستمزد خوبی که ندارد شرایط هم مهیا نیست. سال گذشته سال خوبی برای من بود یا بهتر بگویم یک سال و نیم پیش برای من خیلی خوب بود، تئاتر کار کردم. اما امروز که با شما صحبت می کنم، خیلی خسته هستم. ترجیح می دهم اگر تئاتر کار می کنم تهیه کننده داشته باشد. شاید یک زمان بروی و برای دلت تئاتر بی پول کار کنی، ولی تکرار آن اذیت کننده است.

 

تگ های مرتبط
ارسال نظر