مارال فرجاد | حواشی مارال فرجاد

مارال فرجاد به سفرهای اروپایی خود ادامه می‌دهد.

سایت شماره یک:

اخیرا حواشی و شایعاتی از مارال فرجاد در فضای مجازی منتشر شده است که نظر کاربران را به خود جلب کرده است .در اخبار اخیر گفته می شود که مارال فرجاد با بازیگر معروف ازدواج کرده است اما خود این دو بازیگر تا کنون این اخبار را تایید یا تکذیب نکرده اند.مارال فرجاد در اینستاگرامش عکسی از یک کنسرت خارجی با استایلی متفاوت منتشر کرده و کلی از آن کنسرت و حال و هوای خوبش تعریف کرده است. مارال فرجاد دختر جلیل فرجاد است.مارال فرجاد اخیرا سوگوار مادرش شده است.​

مارال فرجاد

خانواده مارال فرجاد

مارال فرجاد دختر جلیل فرجاد که از بازیگران پیکسوت سینما است می باشد. خواهر مارال فرجاد نیز مونا فرجاد است که دو سال از او کوچکتر است و او هم از بازیگران سینما و تلویزیون می باشد.

با پدر و مادرمان دوستیم و رابطه بسیار خوبی باهاشون دارید؟

وقتی کم سن و سال بودیم پدرم همیشه به ما می گفت :اگر بدترین کار دنیا را هم کردید از ما پنهان نکنید و بدانید حتی اگر دعوای تان کنیم در نهایت شما را حمایت خواهیم کرد.همیشه با آنها راحت بودیم و هرگز اجازه ندادند ترسی وارد قلب و ذهن ما شود، شاید همین صحبت های پدرم باعث شده که من و خواهرم همیشه با پدر و مادرمان صادق باشیم و آنها را مانند دوست، کنارمان داشته باشیم و حرف های مان را صادقانه با آنها مطرح کنیم.

مارال فرجاد

رابطه پدر و دختری مارال فرجاد

باید از نزدیک رابطه استاد فرجاد با دخترانش را ببینید و همینطور رابطه دخترها با پدرشان؛ آنها به قدری صمیمی است که گویی دوستانی نزدیک برای یکدیگر هستند و جالب تر آنکه خیلی هم با همدیگر هماهنگ هستند و یک تله پاتی خاص بین آنها جریان دارد.

مارال فرجاد

پدر مارال فرجاد

جلیل فرجاد متولد 1330 در مرند بازیگر سینما و تلویزیون است. مدرک تحصیلی اش لیسانس بازیگری و کارگردانی است. اولین تجربهٔ سینمایی اش فیلم بازداشتگاه در سال 1361 بود. وی پدر مارال فرجاد و مونا فرجاد از بازیگران جوان است.

 فعالیت هنری مارال فرجاد

مارال فرجاد به کمک پدرش بازیگری را در سن 3 سالگی در تله تئاتر تلویزیونی بنام من هستم، اما یک سیاه به کارگردانی اسماعیل شنگه آغاز کرد، بصورت جدی در سال 1370 به همراه پدرش در تئاتری به کارگردانی مجید جعفری به ایفای نقش پرداخت.

مارال فرجاد

تجربه سینما و تلویزیون مارال فرجاد

فعالیت سینمایی خود را در مقام بازیگر از سال 1384 با فیلم شام عروسی آغاز کرد و در تلویزیون نیز با سریال تا صبح (مستانه) در سال 1385 بطور رسمی واردقاب تصویر شد.

مارال فرجاد

تنها به عنوان بازیگر طنز شناخته نشویم

مارال فرجاد درباره راهنمایی پدرش در ابتدای حضور در عرصه بازیگر تصریح کرد :سال 79 یا 80 کوچه اقاقیا را به من و مونا پیشنهاد دادند که ما به خاطر اینکه صرفا به عنوان بازیگر طنز تنها شناخته نشویم نپذیرفتیم !

مارال فرجاد در دورهمی

در همین ابتدای برنامه مارال و مونا فرجاد یک سورپرایز برای مهران مدیری داشتند و عکسی از مراسم ازدواج مهران مدیری در سریال باغ گیلاس را تقدیم او کردند که در این عکس خودشان دو دختربچه کوچک بودند.

مارال فرجاد

علت کم کاری پدر مارال فرجاد

مهران مدیری ضمن دعوت از جلیل فرجاد برای حضور در برنامه پرسید چرا آقای فرجاد کم کار شده است ؟ مونا ادامه داد شاید چون پیشنهاد خوبی نداشته است، کمتر کار تصویری انجام داده اند اما پدرم مشغول تئاتر و کار دوبله هستند.

مجری برنامه دورهمی پرسید کدام تان زورگو تر هستید ؟

مارال گفت:من ،البته در منزل آنقدر دوستم دارند که حرفم را می پذیرد و در پاسخ به اینکه کدامشان بازیگر بهتری هستند گفت:بازیگر خوب بودن بستگی به تلاش ما دارد و یک امر نسبی است ، مونا اعتماد به نفس بیشتری دارد و من به دلیل اینکه خجالتی بودم برای رسیدن به جایگاهم تلاش بیشتری کرده ام.

شغل دوم مارال فرجاد

از دوران کودکی به بازیگری علاقه دارم دانش آموخته رشته عکاسی هستم و می توانستم آتلیه بزنم، در ایران برای بازیگران داشتن 2 شغل خیلی خوب است ولی خیلی سخت است، کار ما خیلی پراکنده است و امکان دارد چند ماه بیکار باشیم، اما وقتی سر کار می رویم 5 تا 6 ماه درگیر بازی هستیم و حتی در این تایم، زمانی برای استراحت، خانواده و شغل دوم نداریم.

اوقات فراغت مارال فرجاد

تئاتر می بینم، فیلم می بینم، اسکواش بازی می کنم، ورزش می کنم، سینما می روم و با دوستانم معاشرت نمایم.

بجز نمایش و رمان، بیشتر کتاب های روان شناسی می خوانم.

خوراکی های محبوب مارال فرجاد

به شدت به سمنو علاقه دارم .به نظرم خیلی خاصیت دارد و اینکه از کودکی طعم خاص و عجیب آن را خیلی دوست داشتم و همیشه در حال ناخنک زدن بودم! البته خودم تابه حال هیچ وقت سمنو درست نکرده بودم.

پست مارال فرجاد برای مادرش

مارال فرجاد، با به اشتراک گذاشتن عکسی تازه از آرامگاه مادرش (منیژه افشاری)، یاد او را گرامی داشت.

منیژه افشاری، اسفند سال گذشته، پس از مدتی مبارزه با بیماری سرطان، درگذشت.

مارال فرجاد، سه ماه پس از درگذشت مادرش نوشته است:

«آخ مامان منیژه
مامان منیژه جونم وای چقدر دلم برات تنگ شده
کجایی که قربون صدقه‌ام بری… کجایی که صدای قشنگت رو بشنوم…
بگی:مارالم،قشنگم وای چیکار کنم بدون تو ….
وای خدا... آخ که ندارمت کی زنگ می زنی به من ؟
حالم را بپرسی؟»

 

مارال فرجاد

 

مصاحبه مارال فرجاد

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، مارال فرجاد، بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان که این روزها را در بوداپست مجارستان سر می‌کند، با مجله هفتگی NOK LAPJA که در آن کشور منتشر می‌شود، درباره تجربه‌اش از بیماری سرطان، گفت‌وگو کرد.

این بازیگر، بخشی از گفت‌وگوی خود با این مجله را که بیش از 40 سال است در حوزه زنان فعالیت می‌کند، در صفحه اینستاگرامش، بازنشر کرده است:

«عکس‌هایی که ازش دیده بودم مو نداشت.

از زیبایی نفسم بند می‌آید، منتظر یک زن خیلی بیمار بودم که بیاید، ولی به جایش، یک دختر بی‌گناه از در وارد می‌شود؛ صورت معصوم و موهای کوتاه و حالت‌دار او، روی صورتش هست. حرکتش آرام است. رنگ چشمش به رنگ قهوه‌ای گردویی. با احتیاط به دور و بر نگاه می‌کند و آهسته روی صندلی می‌نشیند. یادم می‌آید عکس‌هایی که ازش دیده بودم، مو نداشت، بدون مژه و نگاه خسته و در واقع مثل یک موجود بی‌پناه به‌نظر می‌رسید و از همه این‌ها امروز هیچ نشانی نیست... ‎-خودش می‌گوید: اوایل که شیمی درمانی را انجام می‌دادم، همه‌اش می‌گفتم چرا من؟
‎ولی وقتی که شرایط را پذیرفتم، شروع کردم در مورد این بیماری تحقیق کردن. خیلی از هنرمندها را پیدا کردم که از این بیماری مردند ولی آن موقع به فکرم نمی‌رسید که ما بیشتر درمورد آدم‌هایی که از این دنیا می‌روند اخبار می‌شنویم ولی آن‌هایی که زنده می‌مانند و سالم می‌شوند اخباری نمی‌شنویم... همین موضوع باعث شد وقتی در روند بهبودی قرار گرفتم، گفتم وقتش است که به آدم‌ها بگویم آن‌هایی که مثل من بیمار شده‌اند، واقعا امید هست که خوب شوند.»

مارال فرجاد

 

تگ های مرتبط
ارسال نظر