فوتبال | فوتبالیست

یک بازیکن معروف به دلیل گزیده شدن توسط زنبور از همراهی تیمش محروم شد.

سایت شماره یک:

الکساندر لاکازت مهاجم مطرح باشگاه لیون موردحمله یک زنبور قرار گرفت و مصدوم شد.

الکساندر لاکازت

 

تیم فوتبال لیون فرانسه در حال گذراندن تور پیش فصل خود در کشور هلند است و روز یک‌شنبه نیز قرار است در یک بازی دوستانه به مصاف فاینورد برود. با این حال لیون برخی از بازیکنان خود را برای این بازی دوستانه در اختیار نخواهد داشت که یکی از آنها الکساندر لاکازت است. این ستاره فرانسوی که چندی پیش از آرسنال به این تیم پیوست، هنگام حضورش در جنگل، توسط زنبور گزیده شد ٫ حال این نیش زدگی باعث شده تا او این بازی دوستانه را ازدست بدهد! 

البته او‌‌ تنها بازیکنی نیست که به این شیوه عجیب مصدوم شده و موسی دمبله دیگر بازیکن لیون نیز به سرنوشتی مشابه با لاکازت دچار شد اما به نظر می‌رسد که وی سریع‌تر بهبود بیاید.

لاکازت تصمیم گرفت پس از پنج سال حضور در آرسنال از این تیم جدا شده و بار دیگر به کشورش برگردد. 
لیون همیشه جایگاه خاص و ویژه‌ای در قلب این بازیکن داشت، چرا که او اولین بار در سن 12 سالگی به این باشگاه ملحق شده بود. 
لاکازت در سال 2017 و با قراردادی به ارزش 60 میلیون یورو به جمع توپچی‌ها پیوست اما پس از پنج سال حضور در این تیم و با اتمام قراردادش تصمیم به ترک ورزشگاه امارات گرفت تا به‌عنوان بازیکن آزاد به لیون برگردد. 
این مهاجم فرانسوی در طول دوران فوتبالش تنها‌ پیراهن دو باشگاه را به تن کرده که یکی از آنها آرسنال و دیگری لیون است و حالا این فرصت را دارد که بار دیگر برای این تیم به میدان برود.

باشگاه لیون با انتشار ویدیویی خبر بازگشت این بازیکن را به‌صورت رسمی تایید کرد. در این ویدیو، لاکازت وارد رختکن این تیم می‌شود تا یک بار دیگر پیراهن لیون را به تن کند و پس از آن قدم به زمین چمن ورزشگاه گروپاما می‌گذارد. 
این ستاره سابق آرسنال پیش از این 275 بازی با پیراهن لیون انجام داده و موفق شده 129 گل برای این تیم به ثمر برساند. او به این‌ترتیب پس از فلوری دی نالو، برنارد لاکومب و سرژ کیه‌زا در رده چهارم برترین گلزنان تاریخ این باشگاه قرار دارد. 
این باشگاه فرانسوی با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرده که بازگرداندن لاکازت از ماه‌ها قبل جز اولویت‌های این باشگاه بوده و جذب این بازیکن 31 ساله با استراتژی جدید این باشگاه همخوانی کاملی دارد.

 

تگ های مرتبط
ارسال نظر