قیمت مسکن | قیمت مسکن روزانه

قیمت آپارتمان در مناطق ۲۲ گانه تهران را می‌توانید در این گزارش مشاهده کنید.

سایت شماره یک:

قیمت مسکن مدام در حال نوسان است قیمت مسکن چند سالی است وحشتناک گران شده است به طوری که هیچکس قادر به خرید خانه نیست قیمت مسکن به قدری گران شده است که حتی نمی توان خانه را عوض کرد قیمت مسکن دیگر ارزان نمیشود قیمت مسکن در اطراف تهران هم گران شده و تعداد کمی از مردم قادر به خرید هستن دولت باید به قیمت مسکن رسیدگی کند.

قیمت مسکن

براساس مشاهدات میدانی در مناطق مختلف تهران با توجه به امکانات اطراف منزل و موقعیت آن قیمت‌های مختلفی را می‌بینیم. در این گزارش از مناطق ۲۲ گانه تهران یک مورد قیمت مسکن را با عمر بنای بین یک تا ۴۳ سال و متراژ بین ۴۰ تا ۲۶۰ متر گردآوری کردیم.

توجه کنید که قیمت‌ها بر حسب مترمربع به تومان بوده و تقریبی است، چراکه قیمت مسکن در تهران با توجه به نوع ساختمان، امکانات، خیابان و یا نظر مالک تغییر می‌کند.

قیمت مسکن در غرب تهران

به گزارش سایت شماره یک، قیمت آپارتمان در چیتگر با متوسط ارزش خانه‌های تهران تقریبا برابر است. میانگین ارزش خانه‌های منطقه ۲۲ که محله چیتگر را در خود جای داده، به متری ۳۹ میلیون تومان رسیده و آمارها متوسط قیمت مسکن را در کل تهران متری ۴۱ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان نشان می‌دهد. در چیتگر تا دلتان بخواهد با همین بودجه امکان خرید آپارتمان وجود دارد، اما این وسط واحدهای نوساز را گاهی تا متری ۶۰، ۷۰ میلیون آگهی می‌کنند. در چیتگر برای خرید خانه‌های زیرقیمت باید سراغ آپارتمان‌هایی رفت که معمولا بدون امکاناتی مثل آسانسور یا پارکینگ فروخته می‌شوند.

قیمت مسکن یکخوابه در چیتگر


قیمت آپارتمان در چیتگر گاهی از متوسط ارزش خانه‌های منطقه ۲۲ بیشتر است. گزارش اخیر تحولات بازار مسکن تهران متوسط قیمت خانه‌های منطقه ۲۲ را متری ۳۹ میلیون تومان نشان می‌دهد درحالی که آپارتمان ۸۰ متری نوساز را در چیتگر متری ۵۵ میلیون تومان آگهی کرده‌اند. یعنی چهار میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان. این واحد که در طبقه شانزدهم برج قرار گرفته، علاوه بر داشتن یک اتاق خواب، با آسانسور، انباری و پارکینگ فروخته می‌شود. مالک آپارتمان ۶۰ متری در چیتگر قیمت فروش را دو میلیارد و ۵۵۰ میلیون تومان اعلام کرده است. این یکی ۱۴ سال پیش ساخته شده و دارای امکاناتی مثل آسانسور، انباری و پارکینگ است. خرید آپارتمان یکخوابه در چیتگر گاهی زیر قیمت منطقه تمام می‌شود. مثل واحدی ۷۰ متری که دو میلیارد و ۳۰ میلیون تومان فروخته می‌شود، اما نداشتن آسانسور و انباری باعث شده تا مالک آن با رقمی زیر نرخ منطقه حاضر به فروش باشد. این واحد سال ۹۳ ساخته شده است.

قیمت مسکن دوخوابه در چیتگر


قیمت آپارتمان در چیتگر ممکن است از میانگین ارزش واحدهای منطقه ۲۲ کمتر باشد. درحالی که متوسط قیمت مسکن در منطقه ۲۲ متری ۳۹ میلیون تومان است، اما واحد ۷۷ متری را در چیتگر دو میلیارد و ۳۵۰ میلیون تومان آگهی کرده‌اند. یعنی متری ۳۰ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان. البته یکی از دلایل فروش این واحد با رقمی زیر قیمت منطقه، نداشتن آسانسور به‌شمار می‌رود و خانه شش سال پیش ساخته شده است. بین سایر فایل‌های مربوط به فروش مسکن در چیتگر، واحدی ۹۴ متری دیده می‌شود که برای خرید آن به سه میلیارد و ۸۵۰ میلیون تومان نیاز است. این واحد سال ۹۵ ساخته شده، دوتا اتاق خواب دارد، با آسانسور، انباری و پارکینگ فروخته می‌شود و ارزش هر متر آن را باید ۴۰ میلیون تومان بدانیم. یعنی تقریبا معادل متوسط قیمت مسکن در منطقه ۲۲. آپارتمان ۱۱۲ متری با ویو دریاچه را پنج میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان می‌فروشند؛ متری ۴۶ میلیون تومان. سن بنا این واحد به پنج سال می‌رسد و آسانسور، انباری و پارکینگ دارد.

قیمت مسکن

قیمت آپارتمان سه‌خوابه در چیتگر


خرید آپارتمان سه‌خوابه در چیتگر گاهی بیش از ۱۰ میلیارد تومان تمام می‌شود. مثل واحدی ۱۷۰ متری که آن را ۱۱ میلیارد و ۳۹۰ میلیون تومان به خریداران پیشنهاد می‌کنند. این واحد سال ۹۶ ساخته شده، یک اتاق مستر دارد و با امکانات کامل فروخته می‌شود. آپارتمان سه‌خوابه ۱۵۰ متری را هشت میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان یعنی متری ۵۴ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان آگهی کرده‌اند. در ساختمان این واحد استخر و سونا وجود دارد و با آسانسور، انباری و پارکینگ فروخته می‌شود. آپارتمان ۱۲۵ متری را حوالی دریاچه چیتگر پنج میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان آگهی کرده‌اند. این واحد سه‌خوابه، با آسانسور، انباری و پارکینگ آگهی شده است. پنج سال از سن بنا آن کی‌گذرد، مالک آن به تک‌برگ بودن سند اشاره کرده و ارزش هر متر از این خانه را باید ۴۲ میلیون تومان درنظر بگیریم.

مشخصات آپارتمان‌های چیتگر

متراژ

تعداد اتاق

سن بنا

توضیح

قیمت کل

قیمت هر مترمربع

۷۰ متر

یک اتاق

هشت سال

طبقه دوم بدون آسانسور

دو میلیارد و ۳۰ میلیون تومان

۲۹ میلیون تومان

۶۰ متر

یک اتاق

۱۴ سال

دارای پارکینگ، انباری و آسانسور

دو میلیارد و ۵۵۰ میلیون تومان

۴۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان

۸۰ متر

یک اتاق

نوساز

دارای پارکینگ، انباری و آسانسور

چهار میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان

۵۵ میلیون تومان

۷۷ متر

دو اتاق

شش سال

طبقه دوم بدون آسانسور

دو میلیارد و ۳۵۰ میلیون تومان

۳۰ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان

۹۴ متر

دو اتاق

شش سال

دارای پارکینگ، انباری و آسانسور

سه میلیارد و ۸۵۰ میلیون تومان

۴۰ میلیون تومان

۱۱۲ متر

دو اتاق

پنج سال

دارای پارکینگ، انباری و آسانسور

پنج میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان

۴۶ میلیون تومان

۱۷۰ متر

سه اتاق

پنج سال

دارای پارکینگ، انباری و آسانسور

۱۱ میلیارد و ۳۹۰ میلیون تومان

۶۷ میلیون تومان

۱۵۰ متر

سه اتاق

یک سال

دارای پارکینگ، انباری و آسانسور

هشت میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان

۵۴ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان

۱۲۵ متر

سه اتاق

پنج سال

دارای پارکینگ، انباری و آسانسور

پنج میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان

۴۲ میلیون تومان

 

تگ های مرتبط
ارسال نظر