شیلا خداداد | شیلا خداداد و همسرش

سایت شماره یک:

موهای سفید شیلا خداداد در لایو اینستاگرام سوژه شد. شیلا خداداد (زاده ۱۴ آبان ۱۳۵۹ در تهران) بازیگر سینما و تلویزیون ایران است. همسر شیلا خداداد فرزین سرکارات است و ماحصل ازدواج آن ها سامیار و ساتین است. شیلا خداداد به طور کاملاً اتفاقی توسط مسعود کیمیایی وارد عرصه سینما شد و در کنار بزرگان این رشته شروع به کار کرد. شیلا خداداد همچنین در رشته موسیقی نیز فعالیت دارد.

شیلا خداداد

شیلا خداداد

بیوگرافی شیلا خداداد

شیلا خداداد متولد ۱۴ آبان ۱۳۵۹ در تهران بازیگر سینما و تلویزیون ایران است. شیلا خداداد بازیگر معروف سینمای ایران، در دبیرستان در رشته ریاضی فیزیک به تحصیل پرداخت است و بعد از انجام عمل بینی‌اش با آقای فرزین سرکارات ازدواج کرد

وزن و قد شیلا خداداد

شیلا خداداد بازیگر ایرانی دارای قد 168 و وزن64 است، که البته طی سال های اخیر قصد بر تثبت وزن خود دارد.

عمل ناموفق شیلا خداداد

نیوشا ضیغمی لایوی منتشر کرد و گفت بنا به ناموفق بودن عمل بینی خود منجر به پیوند غضروف بینی شده است و عمل گذشته ایشون توسط همسر شیلا خداداد انجام شده بود.

بعد از لایو نیوشا ضیغمی ، شیلا خداداد نسبت به اظهارات نیوشا ضیغمی واکنش نشان داد و به دفاع از همسرش پرداخت.

شیلا خداداد

ورود شیلا خداداد  به سینما

شیلا خداداد به طور کاملاً اتفاقی توسط مسعود کیمیایی وارد عرصه سینما شد و در کنار بزرگان این رشته شروع به کار کرد. شیلا خداداد همچنین در رشته موسیقی نیز فعالیت دارد و در چند گروه موسیقی مشغول به کار است. ورزش مورد علاقه شیلا خداداد، فوتبال و والیبال، و تیم مورد علاقه‌اش استقلال است. او با بازی در فیلم اعتراض به سینما آمد.

شیلا خداداد

شیلا خداداد 

فرزندان شیلا خداداد

سامیار سرکارات پسر فرزین سرکارات و شیلا خداداد در 27 آبانماه 1392 در امریکا بدنیا آمد. و دختر او ساتین در فروردین 96 بدنیا آمد. شیلا خداداد در پاسخ به سوال رضا رشید پور در مورد دلیل به دنیا آوردن فرزندش در امریکا گفت :چون من به امریکا خیلی سفر میکنم و پدرم در امریکا سکونت دارد و از طرفی خودم دارای اقامت در امریکا هستم دوست داشتم فرزندم هم ازاین امتیاز برخوردار باشد تا در آینده بدون هیچ مشکلی و تهیه ویزا به تمام کشورهای دنیا سفر کند.

دور شدن از بازیگری به بهانه همسر

شیلا خداداد که به قول خودش شیفته بازیگری بوده، در زمانی که در اوج فعالیت حرفه ای اش قرار داشت، تصمیم گرفت در ابتدای زندگی مشترکش از این حرفه فاصله بگیرید و زمانش را بیشتر در خانه و کنار همسرش بگذراند.

شیلا خداداد

هرچند که می گوید: به دلیل حرفه همسرش او بیشتر اوقات در مطب، بیمارستان و دانشگاه است، اما معتقد است اگر او هم در آن مقطع می خواست به بازیگری بپردازد و درگیر شب کاری ها می شد، نمی توانست آن طور که باید به زندگی مشترکش بپردازد. به ویژه این که دوست داشت خیلی زود مادر شود.

شیلا خداداد

فرزین سرکارات همسر شیلا خداداد

فرزین سرکارات متولد روز ۱۸ شهریور سال ۱۳۵۱ در تهران می باشد . دکتر فرزین سرکارات در یکی از مصاحبه هایش ، درباره جراحی زیبایی در ایران گفت : بیشتر مراجعین من خانم هستند و جراحی بینی ، گونه ، چانه و فک بیشترین آمار جراحی زیبایی را دارد اما لازم است که بگویم من جراحی زیبایی نخواندم و اصلا ما رشته ای به نام جراحی زیبایی نداریم و چند رشته مرتبط با جراحی زیبایی داریم مثلا رشته ای که من خوانده ام و در آن تخصص گرفته ام ، منمتخصص جراحی فک و صورت هستم. همسر شیلا خداداد در ادامه صحبت هایش به این موضوع اشاره کرد و گفت : من عملی را انجام میدهم که واقعا ضروری باشد و به راحتی ۷۰ درصد بیمارانم را رد میکنم چون واقعا نیازی به جراحی ندارند.

شیلا خداداد

شیلا خداداد قبل و بعد از جراحی زیبایی بینی

شیلا خداداد قبل و بعد از جراحی زیبایی بینی ، که جراحی بینی وی نیز توسط همسرش فرزین سرکارات انجام شده . البته لازم به ذکر است که انجام همین عمل جراحی بینی بود که ، موجبات آشنایی و ازدواج شیلا خداداد و همسرش فرزین سرکارات را فراهم کرد .

شیلا خداداد

فرزندان شیلا خداداد

شیلا خداداد دو فرزند پسر و دختر به نامهای سامیار و ساتین دارد . در زیر عکسی از وی به همراه دو فرزندش را مشاهده می کنید .

شیلا خداداد

تگ های مرتبط
ارسال نظر