جاده چالوس

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی از یک طرفه شدن جاده چالوس و ترافیک پرحجم بازگشت از سفرهای عیدفطر در محورهای شمالی خبر داد.

سایت شماره یک:

سرهنگ احمد شیرانی از یک طرفه شدن محور چالوس در مسیر شمال به جنوب خبر داد و گفت: از ساعت ۸ صبح امروز تردد در مسیر جنوب به شمال جاده چالوس و آزاد تهران شمال ممنوع شد و با تخلیه کامل بار ترافیکی در این مسیر تردد در مسیر شمال به جنوب جاده چالوس یک طرفه شد. این محدودیت تردد تا زمان کاهش حجم ترافیک بازگشت و عادی شدن تردد ادامه خواهد داشت و در این مدت مسافران و رانندگان می‌توانند از دیگر مسیرهای منتهی به شمال به عنوان مسیر جایگزین استفاده کنند.

وی درباره وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور نیز گفت:‌ گزارش‌ها حاکی از آن است که ترافیک در مسیر شمال به جنوب محور چالوس پرحجم بوده و در مقاطعی چون مرزن آباد و میانک و حدفاصل مجلار تا پل دزبن و محدوده‌های هریجان و نساء و محدوده‌های ماهان، سیاه بیشه، هزارچم و نساء نیمه سنگین است.

شیرانی ادامه داد:‌ ترافیک در مسیر شمال به جنوب محور هراز در محدوده‌های پلیس راه آمل و حدفاصل پارک جنگلی آمل تا سه راهی چلاو و محدوده لاریجان و حدفاصل شاهاندشت تا رینه و محدوده های آب اسک و پیست آبعلی نیز پرحجم و نیمه سنگین گزارش شده است. وضعیتی مشابه در آزادراه رشت – قزوین در محدوده‌های پارک جنگلی سراوان، رودبار و شیرین سو گزارش شده است.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی افزود: ترافیک در آزادراه قزوین – کرج محدوده آبیک نیز نیمه سنگین است و پیش‌بینی می‌شود که از عصر امروز حجم تردد در آزادراه کرج - تهران نیز افزایش پیدا کند. در دیگر محورها تردد روان بوده و هیچ مشکلی گزارش نشده است.

وی درباره وضعیت جوی جاده‌های کشور نیز گفت: در حال حاضر در برخی از محورهای استان‌های قزوین، گیلان و مازندران بارش باران گزارش شده است. وضعیت جوی در دیگر جاده‌های کشور آرام و بدون هیچ پدیده‌ای است.

 

 

تگ های مرتبط
ارسال نظر