سامانه یکپارچه تخصیص خودرو، برای عرضه هماهنگ محصولات خودروسازان از امروز صبح ساعت ۹ آغاز به کار کرده است. اما صفحه نخست این سایت با روز گذشته متفاوت است. آیا سامانه اختلال دارد؟

سایت شماره یک:

 وزارت صنعت، معدن و تجارت چندی پیش طرح‌های فروش خودروسازان دولتی و خصوصی را متوقف کرد و به سازمان حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان دستور داد که سامانه متمرکزی را برای عرضه محصولات آنها طراحی کرد. بر همین اساس، سامانه یکپارچه تخصیص خودرو از امروز سه‌شنبه ۲۷ اردیبهشت آغاز به کار کرده است.

خودروسازان و شرکت‌های مختلف این حوزه از امروز عرضه محصولات خود را در این سامانه کلید زده‌اند. اما شرایط در صفحه نخست سامانه یکپارچه تخصیص خودرو، در روز نخست فعالیت رسمی با روز گذشته تفاوت کرده است. روز دوشنبه اگر کاربری به این سایت سر می‌زد، در صفحه اصلی آن نام،مشخصات و لینک ثبت‌نام چندین محصول آماده بود. از جمله می‌توان به تیگو ۷ (مدیران خودرو)، پژو ۲۰۶ (ایران خودرو)، جک S5 (کرمان موتور)، لاماری ایما (آرین پارس موتور)، کوئیک (سایپا) و دیگنیتی (بهمن موتور) اشاره کرد.

اما اکنون به جای همه آنها تنها یک عبارت درج شده است: «در حال دریافت اطلاعات». از سوی دیگر فرایند ورود/ثبت‌نام نیز اکنون در این سایت تکمیل نمی‌شود. این در حالی است که بر اساس اعلام پیشین قرار بود این سامانه از ۹ صبح امروز آغاز به کار کند.

موعد و شرایط ثبت‌نام

در صفحه نخست این سامانه آماده است: ثبت‌نام در سامانه یکپارچه تخصیص خودرو از روز سه‌شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ راس ساعت ۹ صبح آغاز و به مدت یک هفته ادامه خواهد داشت. کاربران سامانه می‌توانند از تاریخ مذکور اقدام به انتخاب محصول کنند. تقدم و تأخر در زمان ثبت‌نام تاثیری در شانس برنده شدن کاربران در قرعه‌کشی نخواهد داشت.

اکنون در این سامانه، لینک ثبت‌نام در طرح‌های شش شرکت شامل ایران‌خودرو، سایپا، کرمان موتور، مدیران خودرو، بهمن موتور و آرین پارس موتور درج شده است.

 

 

تگ های مرتبط
ارسال نظر