ایران خودرو | قرعه کشی ایران خودرو

شرکت خودروسازی ایران خودرو سهمیه‌ای ویژه برای مادران در نظر گرفته است. در این طرح قرار است دو خودروی پرطرفدار به قیمت نصف کارخانه به مادران اختصاص یابد.

سایت شماره یک:

ایران خودرو یک شرکت تولید کننده خودرو در ایران است. ایران خودرو با همکاری شرکت‌های اروپایی و ژاپنی، خودروهایی را تولید کرده است که در بازار داخلی بسیار محبوب هستند.در حال حاضر، ایران خودرو به عنوان یکی از بزرگترین شرکت‌های خودروسازی در منطقه خاورمیانه شناخته می‌شود و مجموعه‌ای از خودروهای سواری، اتوبوس، کامیون و مینی‌بوس تولید می‌کند. از جمله خودرو‌های تولیدی ایران خودرو می‌توان به پژو ۲۰۶، سمند، دنا، پژو ۴۰۵ و تیبا اشاره کرد.جهت اطلاع بیشتر از قیمت محصولات ایران خودرو مطلب زیر را بخوانید.

جزئیات پیش فروش ایران خودرو با عرضه دنا، پژو ۲۰۷ و سورن پلاس به نصف قیمت کارخانه ویژه مادران اعلام شد.

ایران خودرو در دومین پیش فروش از طریق سامانه یکپارچه خودرو سهمیه‌‌ای ویژه برای مادران در نظرگرفته است. مشمولان طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت می‌توانند با واریز نصف قیمت کارخانه خودروها ثبت نام اولیه خود را کامل کنند.

جدیدترین پیش فروش ایران خودرو برای مادران

دنا پلاس اتوماتیک با موتور شارژ، پژو ۲۰۷ اتوماتیک و سورن پلاس دوگانه‌سوز خودروهای عرضه شده در طرح جدید ثبت نام خودرو مادران است. مشمولان می‌توانند با واریز کمتر از ۵۰ درصد بهای قیمت کارخانه ثبت نام خود را انجام دهند و هنگام تحویل که شهریورماه ۱۴۰۲ است مابقی وجه را پرداخت کنند.

جزئیات شرایط ثبت نام خودرو برای مادران

مادرانی که سال گذشته در سامانه یکپارچه خودرو ثبت نام کردند و اسامی آنها به عنوان «بخش سوم اولویت اول پیش فروش خودرو طرح مادران» به شرکت ایران خودرو اعلام شده است می‌توانند در این طرح شرکت کنند. برای این مادران پیامک از سر شماره خودروسازی ایران خودرو یعنی ۳۰۰۰۹۶۴۴۰ ارسال شده است.

همانطور که اشاره شد، قیمت نهایی خودروهای فروش ایران خودرو مادران 1402 مطابق قیمت روز موعد تحویل محاسبه می‌شود. فرد منتخب مبلغ پیش پرداخت علی الحساب خودرو را از طریق سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو به نشانی ir.ikco.esale واریز کند تا ثبت نام اولیه او کامل شود. عدم واریز کامل پیش پرداخت خودرو به معنای انصراف از طرح خواهد بود.

واریز وجه برای جدیدترین طرح فروش ایران خودرو از روز یکشنبه دهم اردیبهشت ماه شروع شده است و تا روز چهارشنبه هفته آینده یعنی بیستم اردیبهشت ماه ادامه خواهد داشت.

بر اساس آنچه تاکنون عنوان شده مادران دارای دو فرزند و بیشتر می‌توانند با انجام فرایند ثبت نام سامانه یکپارچه فروش خودرو طرح مادران از سهمیه ۵۰ درصدی خودروسازان استفاده کنند. اما نه همه مادران دارای دو فرزند و بیشتر. بلکه شرط مهم این است که فرزند دوم خانواده و یا بیشتر، از آبان ماه ۱۴۰۰ به بعد متولد شده باشد.

ایران خودرو

هایما S7 پلاس با موتور توربو شارژ و گیربکس اتوماتیک و هایما S5 با موتور توربو شارژ و گیربکس اتوماتیک ۶ سرعته، دو خودروی عرضه شده در جدیدترین فروش فوق العاده ایران خودرو هستند. خودروساز ساکن کیلومتر ۱۴ جاده مخصوص در این طرح فروش قرعه کشی را حذف کرده است. بنابراین طرح فروش فوق العاده دو عضو خانواده هایما تا زمان تکلیف ظرفیت از سوی این خودروساز ادامه دارد.

متقاضیان باید برای در اختیار گرفتن هایما S7 پلاس با موتور توربو شارژ و گیربکس اتوماتیک مبلغ نزدیک به ۶۸۱ میلیون تومان را به حساب ایران خودرو واریز کنند.

علاقمندان به خریداری هایما S5 با موتور توربو شارژ و گیربکس اتوماتیک ۶ سرعته نیز قبل از ثبت نام در این فروش فوق العاده باید حساب خود را به مبلغ ۵۹۵ میلیون تومان شارژ کنند.

آبی های جاده مخصوص ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ نیز طرح فروش بدو قرعه کشی برای خانواده هایما برگزار کردند. در این طرح فروش در مجموع هزار و ۸۰۰ دستگاه هایما عرضه شد. سهم هریک از اعضای خانواده ۹۰۰ دستگاه در نظر گرفته شده بود.  در فروش فوق العاده پیشین هایما در مجموع حدود ۸۹۱ هزار و ۵۰۰ نفر شرکت کردند. سهم متقاضیان برای خرید هایما هایما S7 پلاس با موتور توربو شارژ و گیربکس اتوماتیک حدود ۵۳۳ هزار و ۹۰۰ نفر بود و حدود ۳۵۷ هزار و ۶۰۰ نفر هم برای خرید هایما S5 با موتور توربو شارژ و گیربکس اتوماتیک ۶ سرعته ثبت نام کردند.

تگ های مرتبط
ارسال نظر