بهنوش طباطبایی | حواشی بهنوش طباطبایی

بهنوش طباطبایی با انتشار یک عکس جدید از استایل جدیدش پرده برداری کرد.

سایت شماره یک:

بهنوش طباطبایی ستاره سینما و تلویزیون است.بهنوش طباطبایی از سال 77 در عرصه بازیگری فعالیت دارد.بهنوش طباطبایی 41 ساله است.بهنوش طباطبایی با طناز طباطبایی نسبتی ندارد.بهنوش طباطبایی متولد اردیبهشت است.

بهنوش طباطبایی

 

بیوگرافی بهنوش طباطبایی

 

بهنوش طباطبایی خواهری به تینوش دارد و دو خواهرزاده دارد که علاقه زیادی به آنها دارد. تصویری از پدر و مادر بهنوش طباطبایی با لباس کردی در صفحه خانم بازیگر به اشتراک گذاشته شده است.

بهنوش طباطبایی و مهدی پاکدل یکی از زوج های هنرمندی بودند که زندگی مشترکشان بعد از چند سال به جدایی انجامید. آشنایی این دو هنرمند به سال 85 و بازی در فیلم مصائب دوشیزه بازمیگردد.

بهنوش طباطبایی و مهدی پاکدل در یک دفتر فیلمسازی با یکدیگر آشنا شده و این آشنایی منجر به ازدواج آنها شد، جالب است بدانید این زوج قبل از ازدواج شان هیچ کار مشترکی نداشتند. این دو در 13اسفند ماه 1389 عقد نمودند و بعد از چند سال زندگی مشترک در سال 1395 اخبار در رابطه با جدایی آنها شنیده شد که با تکذیب هیچ کدام روبرو نشد و در کمال تعجب شاهد حذف عکس های دونفره از اینستاگرام و صفحات شخصی این زوج بودیم.

این زوج هنرمند اسفندماه سال 89 زندگی مشترکشان را آغاز کردند اما این زندگی چند سالی بیشتر دوام نیاورد و این زوج سال 95 خبر جدایی شان را رسانه ای کردند.

بهنوش طباطبایی

آغاز بازیگری بهنوش طباطبایی در سینما و تلویزیون

بهنوش طباطبایی بازیگری را از سال 77 با مجموعه تلویزیونی یونس آغاز کرد و با بازی در سریال های مختلف تلویزیونی در میان مردم شناخته شد. این بانوی هنرمند بعد از بازی در سریال یونس در سریال های مختلفی ایفای نقش کرد اما بازی در سریال هایی چون مسافری از هند، عشق گمشده، پیله های پرواز،گلهای گرمسیری، در مسیر زاینده رود و میکائیل بیش از پیش در میان مردم شناخته شد.

بهنوش طباطبایی در سریال مسافری از هند

مصائب دوشیزه و پسران آجری اولین فیلم های سینمایی بهنوش طباطبایی در سال 85 هستند که مقدمه ای برای بازی های بعدی او در دنیای هنر بودند.

بهنوش طباطبایی

مهراوه شریفی نیا یا جرقه بازیگری بهنوش طباطبایی

بهنوش طباطبایی بازیگر سرشناس این روزها سینما و تلویزیون از دوران کودکی به بازیگری علاقه مند شد و در واقع با دیدن مهراوه شریفی نیا جرقه بازیگری در وجودش زده شد.

مهراوه شریفی نیا همکلاسی دوران ابتدایی بهنوش طباطبایی بود و بهنوش با دیدن جذابیت های بازیگری مهراوه و عکس هایی که او به همکلاسی هایشان نشان میداد به بازیگری علاقه مند شد و این تصمیم مهم را برای ورود به دنیای بازیگری در همان دوران کودکی گرفت.

بهنوش طباطبایی

علایق بهنوش طباطبایی

بهنوش طباطبایی علاقه زیادی به ورزش کردن دارد و در اوقات فراغتش علاوه بر کتاب خوانی ورزش میکند و در یک دوره ورزش را به صورت حرفه ای زیر نظر مربی گذراند. این بازیگر آرام و صبور علاقه زیادی به حیوانات دارد و یک گربه خانگی به نام نارنگی هم دارد.

بهنوش طباطبایی

فیلم شناسی بهنوش طباطبایی

در ادامه این مطلب به معرفی اسامی فیلم های سینمایی و سریال های بهنوش طباطبایی می پردازیم.

فیلم های سینمایی بهنوش طباطبایی

ماجرای نیمروز:رد خون (1397)

غلامرضا تختی (1397)

لابی (1395)

زیر سقف دودی (1395)

سیانور (1394)

شانس، عشق، تصادف (1393)

قصه عشق پدرم (1391)

گام های شیدایی (1391)

آزادراه (1389)

پوست موز (1387)

کلاغ پر (1386)

پسران آجری (1385)

مصائب دوشیزه (1385)

بهنوش طباطبایی

سریال های تلویزیونی بهنوش طباطبایی

1377 یونس (محمدرضا خالقی)

1378 کوی دامون (عباس رنجبر)

1381 نوعروس (بیژن میرباقری)

1382 مسافری از هند (قاسم جعفری)

1383 عشق گمشده (حسین سهیلی زاده)

1384 پیله های پرواز (حسین سهیلی زاده)

1387 گل های گرمسیری (محمدمهدی عسگرپور)

1388 چاردیواری (سیروس مقدم)

1389 در مسیر زاینده رود (حسن فتحی)

1389 مختارنامه (داوود میرباقری)

1390 از یاد رفته (فریدون حسن پور)

1394 میکائیل (سیروس مقدم)

بهنوش طباطبایی

تله فیلم های بهنوش طباطبایی

گزارش یک اعدام

عزیزی که ناپدید شد

دستها نگاه می کنند

قصّه سیمین

مادرانه

برگی برشاخه

بهنوش طباطبایی

نمایش های بهنوش طباطبایی

ابرهای پشت حنجره

برهان

داستان یک پلکان

سیندرلا

فصل شکار بادباک ها

سینماهای من

آدامس خوانی

آینه های رو به رو

نام تمام مادران

مری پاپینز 

اوقات فراغت بهنوش طباطبایی

این بازیگر پرطرفدار و محبوب کشورمان علاقه زیادی به ورزش کردن دارد، از این رو در اوقات فراغتش در کنار مطالعه کتاب، ورزش می کند و یک دوره ورزش را به صورت حرفه ای زیر نظر مربی گذرانده است. وی تاکنون در صفحه اینستاگرام خود ویدئو های مختلفی از تمرینات ورزشی خود را با طرفدارانش به اشتراک کذاشته است.

این بازیگر ایرانی همچون خیلی از هنرپیشه های دیگر به حیوانات علاقه زیادی دارد، وی یک گربه خانگی به نام نارگی دارد که بسیار دوستش دارد.

بهنوش طباطبایی علاوه بر بازیگری به موسیقی علاقه زیادی دارد و ساز پیانو می نوازد. این بازیگر اوقات فراغت خود را بیشتر با مطالعه می گذراند، عاشق سفر بوده و رنگ مورد علاقه اش آبی است. آتیلا پسیانی بازیگر و علیرضا عصار خواننده مورد علاقه اش می باشند. وی اخیرا به طور سخت و جدی ورزش را دنبال می کند.

بهنوش طباطبایی در سیانور

داستان سیانور در دهه 1350 می‌گذرد و محور اصلی آن زندگی عاشقانه یک زوج است. بهنوش طباطبایی در این فیلم نقش لیلا زمردیان و بهروز شعیبی نقش همسرش را ایفا می کند. وی در این فیلم همبازی بازیگرانی از جمله هانیه توسلی، بهروز شعیبی، مهدی هاشمی و بابک حمیدیان می باشد.

بهنوش طباطبایی با انتشار تصویر زیر نوشت : فیلم ” سیانور ” براى من فقط بازى در یک فیلم نبود … تجربه ى همکارى با بهروز شعیبى عزیز خاطره ى بسیار عزیزیست برایم… برادر جان! بهروز خان شعیبى تولدت مبارک

 

 

 

تگ های مرتبط
ارسال نظر