توقیف تیبا

به گفته وزیر صمت ثبت‌نام برای خودروهایی که تولیدشان متوقف شده است انجام نمی‌شود. تیبا و سمند از جمله این خودروها هستند.

سایت شماره یک:

 وزیر صنعت، معدن و تجارت پس از نشست با صنعتگران نمونه کشور گفت: خبر خوب این است که امروز ۲۲ هزار خودروی کف پارکینگ داریم در حالی که سال گذشته ۱۷۰ هزار خودرو داشتیم، روند تولید خودرو خیلی بهبود پیدا کرده است.

افرادی که قبلا ثبت‌نام کردند خودروهای خود را تحویل خواهند گرفت ولی ثبت‌نام جدید برای خودروهایی که تولیدشان متوقف شده انجام نخواهد شد. تیبا و سمند از جمله این خودروها هستند. ما ظرفیت بالایی برای تولید خودرو داریم ولی چرا از این ظرفیت استفاده نمی‌شود برای این است که ما محصول مناسب برای بازار و مردم نداریم.

به دنبال این هستیم که خودروهای اقتصادی را در دستور تولید قرار بدهیم.

اقتصادآنلاین گزارش داد، رضا فاطمی امین پس از نشست با صنعتگران نمونه کشور گفت: خبر خوب این است که امروز ۲۲ هزار خودروی کف پارکینگ داریم در حالی که سال گذشته ۱۷۰ هزار خودرو داشتیم، روند تولید خودرو خیلی بهبود پیدا کرده است. افرادی که قبلا ثبت‌نام کردند خودروهای خود را تحویل خواهند گرفت ولی ثبت‌نام جدید برای خودروهایی که تولیدشان متوقف شده انجام نخواهد شد.

ما ظرفیت بالایی برای تولید خودرو داریم ولی این چرا از این ظرفیت استفاده نمی شود برای این است که ما محصول مناسب برای بازار و مردم نداریم. به دنبال این هستیم که خودروهای اقتصادی را در دستور تولید قرار بدهیم.

 

 

تگ های مرتبط
ارسال نظر