محمدرضا گلزارعکس جدیدی از خود در فضای مجازی منتشر کرد که باعث بوجود آمدن شایعه های زیادی برای او شد.

سایت شماره یک:

محمدرضا گلزار بازیگر سینمای ایران که بیشتر بخاطر چهره خود در بین جوان محبوبیت دارد. محمدرضا گلزار عضو سابق گروه آرین و نوازنده گیتار این گروه بود. محمدرضا گلزار یکی از گران ترین بازیگر های سینمای ایران شناخته میشود. محمدرضا گلزار علاوه بر بازیگری در رشته های ورزشی نیز فعالیت و کارنامه ی خوبی دارد. محمدرضا گلزار یکی از پرحاشیه ترین و معروفترین سوپراستارهای ایران شناخته میشود.

محمدرضا گلزار

بیوگرافی محمدرضا گلزار

محمدرضا گلزار (زادهٔ ۱ فروردین ۱۳۵۶) بازیگر و خوانندهٔ ایرانی است. او در سال ۱۳۸۵ دریافت‌کننده بیشترین دستمزد در بین بازیگران بود و یکی از گران‌ترین بازیگران ایران است.  گلزار در چند فیلم پرفروش ایرانی از جمله سلام بمبئی (۱۳۹۴)، آینه بغل (۱۳۹۶)، رحمان ۱۴۰۰ (۱۳۹۷) و ما همه با هم هستیم (۱۳۹۸) حضور داشته‌است. او غیر از فعالیت سینمایی در چند پروژهٔ تلویزیونی از جمله عاشقانه (۱۳۹۵–۱۳۹۶) ساخت ایران ۲ (۱۳۹۷) و گیسو (۱۳۹۹–۱۴۰۰) ایفای نقش کرده‌است.

گلزار فعالیت خود را در سال ۱۳۷۷ به‌عنوان نوازنده گیتار در گروه موسیقی آریان آغاز کرد. او مدتی بعد فعالیت در زمینهٔ بازیگری را برای اولین بار در فیلم سام و نرگس (۱۳۷۹) ساختهٔ ایرج قادری تجربه کرد.

تگ های مرتبط
ارسال نظر