قیمت برنج

آن‌طور که گزارش‌ها از بازار نشان می‌دهد، در حال حاضر هر کیلو برنج ایرانی به طور متوسط بین ۸۰ تا ۲۰۰ هزار تومان قیمت دارد.

سایت شماره یک:

گزارش جدید مرکز آمار و مقایسه قیمت اقلام اساسی در تیرماه امسال نسبت به‌ تیرماه سال گذشته نشان می‌دهد که قیمت برنج ایرانی درجه یک ۱۸۸.۴ درصد و برنج خارجی درجه یک ۵۶.۵ درصد گران شده است.

همچنین براساس گزارش مرکز آمار، در تیرماه امسال نسبت یک ماه قبل یعنی خردادماه، برنج ایرانی درجه یک ۱۰.۷ درصد و برنج خارجی درجه یک ۶.۵ درصد افزایش قیمت داشته است‌.

آن‌طور که گزارش‌ها از بازار نشان می‌دهد، در حال حاضر هر کیلو برنج ایرانی به طور متوسط بین ۸۰ تا ۲۰۰ هزار تومان قیمت دارد.

بر همین اساس، هر کیلو برنج طارم هاشمی در بازار ۱۷۴ هزار تومان، برنج ممتاز هاشمی ۱۵۸ هزار تومان، برنج دم سیاه درجه یک ۱۳۵ هزار تومان و برنج مجلسی معطر ۹۹ هزا و ۸۰۰ تومان قیمت دارد.

همچنین در بازار هر کیلو برنج ایرانی فجر ممتاز و معطر با قیمت ۹۵ هزار تومان و برنج ایرانی عنبربو ۹۰ هزار تومان با فروش می‌رود.

برنج طارم هاشمی ناظران گیلان

۱۰ کیلو گرم ۱,۷۴۰,۰۰۰

برنج ممتاز هاشمی مهمان دوست

۱۰ کیلو گرم۱,۵۸۰,۰۰۰

برنج دم سیاه درجه یک آقاجانیان

۱۰ کیلو گرم ۱,۳۵۵,۰۰۰

برنج ایرانی طارم هاشمی مژده

۱۰ کیلو گرم۱,۱۵۰,۰۰۰

برنج طارم آقا میر

۱۰ کیلو گرم ۱,۳۵۰,۰۰۰

برنج مجلسی معطر کاویش

۱۰ کیلو گرم ۹۹۸,۰۰۰

برنج ایرانی فجر ممتاز و معطر ستایش

۱۰ کیلو گرم ۹۵۰,۰۰۰

برنج ایرانی عنبربو کرامت

۱۰ کیلو گرم ۹۰۰,۰۰۰

برنج معطر ممتاز عنبربو طایفه

۱۰ کیلو گرم ۸۷۵,۰۰۰

برنج عنبر بو معطر فوق اعلاء عرش

۱۰ کیلو گرم۷۷۷,۰۰۰

پیش از این معاون دفتر بازرگانی داخلی وزارت جهاد کشاورزی اعلام کرده بود: به زودی قیمت جدید برنج بعد از محاسبه هزینه‌های کاشت، داشت و برداشت اعلام می‌شود.

آن‌طور که مجید حسنی‌مقدم گفته بود: به دلیل این‌که وارد فصل برداشت برنج شده‌ایم، قیمت‌ها نزولی است و تا رسیدن به قیمت‌های مناسب، این روند ادامه دارد.

منبع: خبرآنلاین

تگ های مرتبط
ارسال نظر