محمدرضا غفاری این عکس را منتشر کرد.

تصاویر محمدرضا غفاری در ویلای لاکچری اش +عکس خانوادگی
سایت شماره یک:

محمدرضا غفاری  بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان 6 مرداد 1364 در تهران متولد شد. محمدرضا غفاری دانش آموخته رشته گرافیک است و نقاشی را به صورت حرفه ای ادامه میدهد. محمدرضا غفاری در خانواده ای چهار نفره متولد شد و یک خواهر بزرگتر دارد. محمدرضا غفاری پدرش را زمانی که تنها یک و سال نیم سن داشت از دست داد.

ویلای لاکچری محمدرضا غفاری

محمدرضا غفاری

محمدرضا غفاری

محمدرضا غفاری

محمدرضا غفاری

 

بیوگرافی محمدرضا غفاری

این بازیگر سینما و تلویزیون دانش آموخته رشته گرافیک است و نقاشی را به صورت حرفه ای ادامه میدهد و به دلیل علاقه ای که به بازیگری داشت با شرکت در کلاس های بازیگری به دنیای هنر راه یافت.

این هنرمند کشورمان در خانواده ای چهار نفره متولد شد و یک خواهر بزرگتر دارد و پدرش را زمانی که تنها یک و سال نیم سن داشت از دست داد.

محمدرضا غفاری با سختی های زیادی دوران کودکی تا جوانی را پشت سر گذاشت و به دلیل نبود پدر، رابطه و علاقه خاصی میان و او مادرش وجود دارد.

محمدرضا غفاری و مادرش

محمدرضا غفاری

ازدواج محمدرضا غفاری

محمدرضا غفاری تا به امروز ازدواج نکرده و مجرد است و به گفته خودش هنوز به ازدواج فکر نمیکند و باید این اتفاق برایش بیوفتد و از سویی دیگر به دلیل وابستگی زیادی که به خانواده اش دارد هنوز نتوانسته مسئولیت ازدواج را بپذیرد.

محمدرضا غفاری در خندوانه

محمدرضا غفاری درحالی که تنها یک و سال و نیم داشت پدر را از دست داد و در برنامه خندوانه خاطره ای تلخ از اولین روز مدرسه اش را تعریف کرد.

این هنرمند کشورمان در توضیح این خاطره از دوران مدرسه اش گفت:

من یکسال و نیمم که بود پدرم فوت کرد و روز اول مدرسه، معلم درباره شغل پدر و مادر از ما سوال میپرسید و من برای فرار از پاسخ دادن به این سوال اجازه گرفتم که به دستشویی بروم و بعد از 5 دقیقه من معلم را به بیرون از کلاس صدا کردم و از او خواهش کردم که دیگه شغل پدر و مادر را نپرسد و هیچوقت صورت اون معلم از جلوی چشمام دور نمیشه و این تاثیری بود که از کودکی روی من باقی موند و به نظرم نباید از بچه ها خیلی سوال ها را پرسید.

محمدرضا غفاری

محمدرضا غفاری در دورهمی

رازی که از محمدرضا غفاری در دورهمی برملا شد

محمدرضا غفاری خردادماه سال 99 مهمان مهران مدیری در برنامه دورهمی شد و مهران مدیری راز مهمی از زندگی این بازیگر را برملا کرد.

مهران مدیری درباره محمدرضا غفاری و رازهایی که از او میداند گفت:

تمام ریش هات و موهات سفیده و همین امروز آنها را رنگ کردی و اینقدر جدی بود که هفته ای کلی از موهات سفید شد و تقریبا کلش سفید است و این بازیگر جوان در این خصوص گفت:این مساله ارثی است و از 19 سالگی شروع شد و با خنده گفت اما خیلی خوب رنگ میکنم.

یکی دیگر از رازهایی که مهران مدیری درباره محمدرضا غفاری برملا کرد این بود که محمدرضا توی خواب خودش را میزند و بیدار میشود و فکر میکند که کسی آنجاست و این بازیگر کشورمان درباره این موضوع گفت:وقتی از خواب بیدار میشوم خیلی زمان میبرد تا حالم خوب شود و چند روز پیش از خواب بیدار شدم و دیدم فکم درد میکند و بعدش فهمیدم خودم مشت زده ام و یک ماه پیش هم از خواب بیدار شدم و دیدم که لباسم را پاره کرده ام.

محمدرضا غفاری از دوران کودکی به بازیگری علاقه مند بود اما مادرش اجازه تحصیل در این رشته را به او نداد و مجبور شد که گرافیک بخواند اما از تحصیل در این رشته بسیار راضی است و در اوقات بیکاری گرافیک به کمک او می آید.

ارسال نظر

جدیدترین اخبار

پربازدید ها

پیشنهاد سردبیر