حمله تروریستی

دو گروه موتوری از تروریست‌ها در ایذه به سمت مردم و حافظان امنیت تیراندازی کردند که بنابر آمار اولیه در پی این حادثه تاکنون پنج نفر شهید و ۱۰ نفر مجروح شدند.

سایت شماره یک:

گروه استان‌ها: در پی تیراندازی عده‌ای به مردم در ایذه مطابق آمار رسمی تاکنون پنج نفر شهید و ۱۰ نفر مجروح شدند. مطابق شواهد میدانی دو گروه موتوری از عناصر تروریستی با ورود به بازار مرکزی ایذه مردم و نیروهای امنیتی را به رگبار بستند. در این عملیات تروریستی پنج نفر از جمله یک کودک، یک زن و سه مرد به شهادت رسیدند.

همچنین شماری از مردم در جریان این حادثه تروریستی زخمی شدند.

ولی‌الله حیاتی معاون امنیتی انتظامی استانداری خوزستان در سخنانی با تسلیت به مردم خوزستان و ایذه توضیح داد: متاسفانه راس ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه بعدازظهر چهارشنبه راکبان دو دستگاه موتورسیکلت در اقدامی تروریستی با سلاح جنگی به سمت مردم و مدافعان امنیت شلیک کردند که در این حمله ۵ نفر در شهرستان ایذه به شهادت رسیدند و تعدادی از ماموران مجروح شدند.

حیاتی شمار مجروحان این حادثه تروریستی را ۱۰ نفر اعلام کرد و گفت: حال تعدادی از مجروحان وخیم است.

وی با بیان اینکه تلاش برای دستگیری ضاربان در دستور کار است، یادآور شد: هم اکنون اوضاع آرام و تحت کنترل است.

معاون امنیتی انتظامی استانداری خوزستان با بیان اینکه جلسه شورای تامین به ریاست استاندار در حال برگزاری است، یادآور شد: در میان شهدا یک کودک خردسال، یک زن و سه مرد وجود دارد.

پیش از این یک منبع آگاه امنیتی به رسانه ها گفته است: تعدادی افراد ناشناس امشب به سمت مردم و حافظان امنیت در شهرستان ایذه تیراندازی کردند.

وی در ساعت ابتدایی حادثه گفته بود «در جریان این حمله تروریستی ۴ نفر از مردم و حافظان امنیت در این حادثه به شهادت رسیدند و تعدادی دیگر هم مجروح شدند» که مطابق آخرین اطلاعات این تعداد به پنج نفر افزایش یافته است.

به گفته این منبع آگاه امنیتی؛ حال برخی مجروحان حادثه مساعد نیست.

بنابراین گزارش، همزمان با حمله تروریستی به بازار مرکزی ایذه، حوزه علمیه این شهرستان هم به آتش کشیده شد. فعلاً جزئیات آسیب به حوزه علمیه ایذه مشخص نشده است.

تگ های مرتبط
ارسال نظر