حامد کمیلی در برنامه شب گذشته «خندوانه»، میهمان رامبد جوان بود و از بازی در نقش شیطان در سریال تلویزیونی «اغما» صحبت کرد.

حامد کمیلی: بازی در نقش شیطان کابوس هایم را بیشتر کرد
سایت شماره یک:

حامد کمیلی پس از اینکه به روی صحنه آمد در ابتدای صحبت هایش ازانتظار اکران برای فیلم سینمایی «سیانور» به کارگردانی بهروز شعیبی گفت و اشاره کرد: به نظر من فیلم خیلی خوبی شده است.

بازیگر «اغما» در ادامه درباره نقش خود به عنوان شیطان در این سریال گفت: یکی از سختی‌های این نقش این بود که چیزی بود که ناشناخته است. من نیز با این نقش خیلی درگیر شدم و جزئی از زندگی‌ام شده بود و تا مدتها بعد از آن خواب‌های آشفته می‌دیدم و از آن زمان به بعد باید همیشه وقتی که می‌خوابم، چراغی در کنارم روشن باشد

حامد کمیلی

پس از آن جوان اسم چند هنرمند را نام برد و از کمیلی خواست که نظر خود را در موردشان بگوید. کمیلی در خصوص «ترانه علیدوستی» گفت: او انرژی و حال بسیار خوبی دارد و در کارش هم که خیلی موفق است. همچنین در مورد «مهناز افشار» بیان کرد: از زمانی که مادر شده بسیار پخته‌تر شده است.

کمیلی در مورد «رامبد جوان» هم گفت: یک دوست قابل اعتماد است و در فضای حرفه‌ای کارگردانی هم کار خودش را خوب بلد است و یک کودک درون دارد که از سال‌ها قبل با او همراه بوده است.

در ادامه و بعد از بازی پانتومیم که رامبد جوان همراه با یکی از حضار برنده آن شدند، در آیتمی نیز هدایت هاشمی و فرهاد آییش از حامد کمیلی و شخصیت وی گفتند.

پس از بازی دارت و مغلوب شدن رامبد جوان در این بازی، کمیلی درباره اینکه آدم صبوری است یا خیر، گفت: آدم صبوری نبوده‌ام اما در حال تمرین کردن هستم که بتوانم به آن دست پیدا کنم. صبوری کردن یعنی اعتماد به یک نیروی فرازمینی که همان خداست.

در بخش دیگر این برنامه «جناب‌خان» به جمع آنها اضافه شد و از سفر خود به ترکیه در زمان کودتا و هنرنمایی‌های خود در آنجا و برگرداندن مهدی طارمی از تیم ترکیه‌ای به ایران گفت.

پس از اهدای لوح «خندوانه» به حامد کمیلی و آرزوهای خوب برای مردم ایران این برنامه نیز به پایان رسید.

ارسال نظر