اسیدپاشی

مردی با ریختن اسید روی همسر سابقش باعث سوختگی وی شده تحت تعقیب پلیس است.

سایت شماره یک:

اسیدپاشی نوعی انتقام گرفتن است.کسی که موجب اسیدپاشی می شود نمی خواهد فرد مقابل را بکشد اسیدپاشی زندگی اجتماعی فرد را از بین ببرد.

روز گذشته زن جوانی در حالی که دست‌ها و صورتش باند پیچی بود به دادسرای امور جنایی تهران رفت و از شوهر سابقش به اتهام اسیدپاشی شکایت کرد.

زن جوان در تحقیقات اولیه گفت: مدتی قبل از همسرم جدا شدم و دادگاه حضانت فرزندم را به من داد. اما در این مدت شوهر سابقم مدام برایم ایجاد مزاحمت می‌کرد و می‌گفت به خاطر اینکه طلاق گرفتی انتقام می‌گیرم اوایل من چندان اهمیتی به تهدید‌هایش نمی‌دادم تا اینکه چند روز قبل وقتی از خانه خارج شدم تا به محل کارم بروم ناگهان شوهر سابقم سد راهم شد و کارمان به دعوا و درگیری کشید بعد هم یک بطری که در دست داشت را نشانم داد و گفت فکر نکنی داخل بطری آب است.

در همین گیرودار او در بطری را باز کرد و مایع داخل آن را به رویم پاشید. او آنقدر این کار را سریع انجام داد که من فقط توانستم دستم را روی صورتم بگیرم که چشمانم آسیب نبیند. در این ماجرا دست‌ها و بخشی از صورتم دچار سوختگی شد و لباس‌هایم نیز آسیب دید.

با شکایت زن جوان، تحقیقات برای دستگیری همسر سابق او به اتهام اسیدپاشی از سوی بازپرس سهرابی از شعبه نهم دادسرای امور جنایی تهران صادر شد.

تگ های مرتبط
ارسال نظر