اکبر عبدی شب گذشته در برنامه«یکِ یک» حضور یافت و با علی ضیا به گفت‌وگو نشست.

داستان زرشک پلو با مرغی که حسرت آن به دل اکبر عبدی ماند!
سایت شماره یک:

علی ضیا در اولین شب از برنامه تحویل سال خود میزبان اکبر عبدی بازیگر سرشناس بود و او را با حضور ناگهانی مادرش در استودیو غافلگیر کرد.

عبدی هم پس از در آغوش گرفتن مادرش گفت: در برنامه زنده فقط اخبارگوها می توانند حال کنند، اما حالا من خدمت خاله های عزیزم هم عرض ادب می کنم، همچنین خدمت خانمم هم سلام می کنم که او هم سیده است.

بعضی ها 20 سال از من کوچکترند و تا به حال 4 تا زن گرفته اند!

وی در پاسخ به این سوال ضیا در این باره که آیا عبدی مسبب شکستن پای همسرش شده، توضیح داد: خیلی ها در جشنواره ما را دیدند و گفتند هنوز با همان خانمت هستی؟! انگار افت کلاس دارد! خیلی ها 20 سال از من کوچکترند و چهارمی را هم گرفته اند. من هم به خانمم گفتم اگر شد رضایت بده ما هم جزو سلبریتی ها بشویم!

اکبر عبدی

تنها بچه ای که از بین 5 فرزندم اذیتم نکرد اکبر بود

مادر اکبر عبدی هم در پاسخ به اینکه آیا او در کودکی شیطان بوده یا خیر گفت: تنها کسی که از بین 5 بچه مرا اذیت نکرد اکبر بود و او اصلا شیطان نبود. چهار ساله بود که در مهمانی ادای همه را درمی آورد. به خانواده شوهرم که آذری هستند بر می خورد، اما خانواده ما خوشحال می شدند.

می خواستم پلیس شوم تا به من نگویند اکبر گامبو!

عبدی هم در این باره که آیا ابتدا می خواسته پلیس شود اظهار کرد: چون به من اکبر گامبو می گفتند، می خواستم از گروهبانی شروع کنم و جلو بروم تا آخر به من سردار عبدی بگویند و جرات نکنند گامبو بگویند.

وی افزود: من دو زن عمو دارم که برایشان آرزوی سلامتی می کنم. دو عمه هم دارم از جمله عمه مارال که اردبیل و عمه گلابتون که تهران است.

زرشک پلو با مرغی که حسرت آن به دل عبدی ماند

بازیگر «آدم برفی» یک خاطره بامزه از کودکی اش را اینطور تعریف کرد: من تا 7 سالگی دست به دست می شدم، یک هفته خانه زن عمو بودم، یک هفته خانه عمه ها و یک هفته هم خانه خودمان. زن عمویم در خانه اش که در قلعه مرغی بود، مرغ و خروس داشت و وقتی من قرار بود به خانه اش بروم می گفت «اکبر جون دارد می آید، یکی از مرغ ها را سر ببرم و برای او زرشک پلو با مرغ درست کنم» من هم شب قبل خواب زرشک پلو می دیدم و بعد که به خانه او می رفتم، ظهر می گفت حالا که تابستان است، بهتر است یک ناهار خوب بخوریم و ناهار نان و پنیر و انگور داریم. دوباره روز بعد به من نان و پنیر و طالبی می داد و به همین ترتیب. تا آخر هفته که به من می گفت سه هفته دیگر که آمدی برایت زرشک پلو با مرغ درست می کنم و من هنوز 58 ساله هستم، آن مرغ هم نمرده است و من در حسرت زرشک پلو با مرغ زن عمو هستم!

«یکِ یک» با اجرا و تهیه کنندگی سیدعلی ضیا، از 26 تا 28 اسفند هر شب ساعت 23:15 روی آنتن شبکه یک سیما می رود و در روز تحویل سال نیز از پیش از ظهر تا ساعت 21، روی آنتن خواهد بود.

ارسال نظر