مهدی سلوکی بازیگر سینما و تلویزیون مهمان ویژه‌برنامه گفتگومحور «حس مشترک» می‌شود.

مهدی سلوکی از آرزوی بزرگش گفت
سایت شماره یک:

ویژه‌برنامه گفتگومحور «حس مشترک» به تهیه‌کنندگی پویان هدایتی در بیست و دومین قسمت روی آنتن می‌رود، میزبان مهدی سلوکی بازیگر سینما و تلویزیون و ناصر ایروانی منش رییس بیمارستان بازرگانان می‌شود.

مهدی سلوکی در این برنامه از جسارت و مظلومیت امام حسین (ع)، دردناک ترین اتفاق واقعه عاشورا، آرزوی بازی در نقش حضرت علی اکبر(ع) و دیدگاهش نسبت به بخشش، وقف و اهدای عضو می گوید. 

همچنین ناصر ایروانی منش داستان وقف بیمارستان بازرگانان را در این برنامه بازگو می‌کند. 

این ویژه‌برنامه ۳۰ قسمتی در کنار گفتگو با شخصیت‌های مطرح سینما، تلویزیون و ورزشکاران درباره تجربه های معنوی و ارادتشان به امام حسین (ع)، میزبان واقفینی از سراسر کشور خواهد بود تا درباره فرهنگ ارزشمند وقف با آن ها گفتگو کند.

مهدی سلوکی

در کنار این مهمانان، کادر درمانی و افرادی که به نوعی زندگی‌شان به محرم گره خورده و گام‌های ارزشمندی برای رضای خدا و خدمت به خلق برداشته‌اند مقابل دوربین این برنامه قرار خواهند گرفت.

پیش از این بازیگرانی از جمله امین زندگانی، فرهاد جم، رضا توکلی، سپیده خداوردی، محمدرضا طالقانی، کوروش سلیمانی، کاوه سماک باشی، سیاوش مفیدی، علی صالحی، امیر غفارمنش، شهره سلطانی، رضا رویگری، یوسف صیادی، رضا بنفشه خواه و مهران رجبی، جلیل فرجاد، جعفر دهقان، عنایت بخشی و امیرمحمد زند در این برنامه حضور داشته اند.

تگ های مرتبط

ارسال نظر