ایران خودرو | قرعه کشی ایران خودرو

حراج جدید ایران خودرو بدون قرعه کشی از۲ اسفند / با ۱۸۵ میلیون تومان صاحب پژو ۲۰۷ شوید

سایت شماره یک:

ایران خودرو، شرکتی است که در ایران فعالیت می‌کند و به عنوان بزرگترین تولیدکننده خودرو در ایران شناخته می‌شود. این شرکت در سال ۱۳۵۷ تأسیس شد و به صورت مشارکتی بین دولت و خصوصی بوده و در زمینه تولید خودرو و قطعات خودرویی فعالیت می‌کند.

محصولات این شرکت شامل خودروهای پراید، سمند، تیبا، دنا، رانا و... می‌شود که در بازار داخلی ایران به فروش می‌رسند. همچنین، این شرکت در زمینه صادرات خودرو به کشورهایی مانند عراق، سوریه، آفریقای جنوبی و... فعالیت دارد.

ایران خودرو در سال‌های اخیر با مشکلات مالی و تولیدی مواجه بوده است که باعث کاهش فروش و تولید خودروهای این شرکت شده است. با این حال، این شرکت همچنان یکی از بزرگترین و مهمترین شرکت‌های خودروسازی در ایران است.

­ایران خودرو قرار است سه شنبه ۲ اسفند ۱۰ هزار دستگاه پژو ۲۰۷ دستی را با قیمت پایه ۱۸۵ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان در بورس کالا عرضه کند. درصد پیش پرداخت این خودرو ۱۰۰ درصد و تاریخ تحویل آن ۳۱ خرداد ۱۴۰۲ خواهد بود

شرکت ایران خودرو اعلام کرده امکان تغییر رنگ بدون هزینه به انتخاب خریدار: وجود دارد و رنگ‌های موجود شامل نقره‌ای تیتانیوم، خاکستری متالیک، مشکی متالیک آبنوس، سبز کله غازی، آبی کاسپین، قرمز دو پوششه، آبی اقیانوسی متالیک و قهوه‌ای نسکافه‌ای می‌باشند.

مدل خودرو‌های تحویلی ۱۴۰۲ خواهد بود و هر کد ملی حقیقی مجاز به ثبت سفارش بر روی یکی از کد‌های عرضه شده در تاریخ عرضه و برای یک خودرو است.

خریداران باید ۱۸ سال تمام را داشته و اشخاصی که در عرضه‌های قبلی و از ابتدای سال ۱۳۹۸ از شرکت‌های خودروسازی موفق به خرید خودرو سواری شدند امکان ثبت سفارش ندارند.

خریداران جهت ادامه مراحل خرید همزمان با تسویه مبلغ معامله در بورس (حداکثر تا پایان مهلت مجاز تسویه در بورس) باید با مراجعه به سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو به آدرس اینجا ­نسبت به ایجاد و تکمیل پروفایل شخصی اقدام و در زمان مقرر طی پیامک تکمیل وجه هزینه متعلقات قانونی که از سوی شرکت اطلاع رسانی می‌شود علاوه بر انتخاب نمایندگی مجاز، بیمه گر خود را انتخاب و اقدام به واریز وجه هزینه‌های جانبی نمایند.

هزینه‌های جانبی شامل ۴ میلیون و ۳۷۱ هزار و ۳۱۰ تومان بابت بیمه و شماره گذاری و هزینه ثابت و ۱۵ درصد مالیات و عوارض قانونی بوده که براساس مبلغ معامله محاسبه و خریدار باید پرداخت کند.

درصورت عدم واریز هزینه‌ها حداکثر تا ۵ روز تقویمی پس از ارسال پیامک (تکمیل وجه متعلقات قانونی) به نسبت زمان تاخیر خریدار در واریز وجوه تکمیلی زمان تحویل خودرو تغییر و مشتری متعهد به پرداخت جریمه یک دهم درصد ارزش معاملاتی به ازای هر روز تاخیر قبل از تحویل خودرو می‌شود.

همچنین امکان انتخاب رنگ و مشخصه‌های سفارشی مطابق جدول شرایط عمومی عرضه که در پیوست اطلاعیه عرضه آمده است وجود دارد.

تگ های مرتبط
ارسال نظر