غزل شاکری عکسی جدید از خود در اینستاگرامش منتشر کرد.

تیپ قجری غزل شاکری در کنار دوست بازیگرش + عکس
سایت شماره یک:

بیوگرافی غزل شاکری
شروع کار هنری غزل شاکری
ازدواج غزل شاکری
غزل شاکری از جمله بازیگرانی است که علاوه بر ایفای نقش در فیلم‌های مختلف، طراح صحنه و لباس ایرانی هم می‌باشد. غزل شاکری دارای تحصیلات دانشگاهی است و لیسانس طراحی صنعتی دارد. غزل شاکری اگرچه بازیگر کم کاری است اما به نظر می‌رسد دلیل این کم کاری این است که غزل شاکری در انتخاب نقش‌هایش وسواس به خرج می‌دهد. غزل شاکری به دلیل بازی‌های خوبش طرفداران بسیاری دارد.

غزل شاکری

بیوگرافی غزل شاکری

غزل شاکری متولد 22 اسفند 1357 در تهران، بازیگر و طراح است. غزال شاکری دختری فرشته طائرپور تهیه کننده، مدیر تولید، مجری طرح و فیلم نامه نویس است، خانم طائرپور در حال حاضر، مشاور امور مالیاتی خانه سینما می باشد. غزل شاکری لیسانس طراحی صنعتی را از دانشگاه آزاد کسبی نمود و پس از آغاز طراحی داخلی وارد طراحی صحنه شد.

غزل شاکری علاقه زیادی به موسیقی و آلات موسیقی ایران دارد. از فعالیت های موسیقایی غزل شاکری می توان به بازخوانی تصنیف حدیث آشنایی اثر حبیب الله بدیعی و خوانندگی پوران و تک خوانی ریتمیک با عنوان قلک اشاره کرد. آهنگ چون موی تو برای سریال شهرزاد نیز از وی منتشر شده است.

شروع کار هنری غزل شاکری

غزل شاکری در سال 1366 وقتی تنها 9 سال داشت در فیلم مرگ ماهی به کارگردانی کامبوزیا پرتوی یفای نقش کرد، سپس حضور او در فیلم گلنار او را از همان کودکی به شهرت رساند تا جایی که بعد از گذشته سال ها همچنان وی را با نام گلناز میشناسند.

آقای پرتوی سر یکی دو پروژه با خانم طائرپور، مادرم همکاری داشت در یک بخش از فیلم «ماهی» هم من برای آقای پرتوی بازی کردم. از همان ابتدا که ایشان فیلم نامه گلنار را می نوشت در کنارش بودم و بعد از آن متوجه شدم من را برای نقش گلنار انتخاب کرده است. در ابتدا خانواده ام چندان موافق نبودند، اما به هر حال ماجرا طوری پیش رفت که من تبدیل به گلنار قصه شدم.

غزل شاکری

خاطره و یادگاری از گلناز

زمانی که برای بار اول تصویر خودم را در مقابل دوربین دیدم برایم خیلی عجیب بود نمی دانستم دوست دارم یا نه و حتی قایم می شدم، لباس های گلنار و دستمال آبی و عروسک ها (به جز آن ها که در موزه سینما هستند) در دفترخانه ادبیات نگهداری می شوند من هم به جز چند عکس قاب شده در اتاقم، ضبط صوتی را که به عنوان دستمزد گرفته بودم و چند وقت پیش آن را به دختری هم سن همان روزهای خودم هدیه دادم چیز دیگری ندارم.

ازدواج غزل شاکری

اطلاعاتی در خصوص ازدواج و  همسر  غزل شاکری موجود نیست. غزل شاکری فرزند فرشته طائر پور تهیه کننده، مجری طرح و نویسنده ایرانی می باشد. 

غزل شاکریغزل شاکریغزل شاکری

ارسال نظر