چهارشنبه گذشته، مصرف الکل تقلبی باعث وخامت حال ۳۷ نفر در کرج شد که متأسفانه ۷ نفر از این افراد در ساعات اولیه فوت کردند و ۲ نفر هم مرگ مغزی شدند.

سایت شماره یک:

اواخر هفته گذشته (چهارشنبه گذشته)، تعدادی از شهروندان کرجی با علائم مسمومیت شدید به مراکز درمانی منتقل شدند. در ادامه مشخص شد این افراد که در نهایت تعداد آنها 37 نفر بوده است، بر اثر مصرف الکل تقلبی دچار مسمومیت شدید شده‌اند.

متأسفانه در ساعات اولیه این اتفاق 7 نفر فوت کردند و در ادامه 2 نفر دیگر نیز دچار مرگ مغزی شدند. تعدادی از این افراد همچنان در مراکز درمانی بستری هستند.

با گزارش این اتفاق به مراجع قضائی و انتظامی، اقدامات برای شناسایی عوامل فروش الکل‌های تقلبی آغاز شد که 4 فروشنده اصلی در این زمینه شناسایی شدند و تلاش برای دستگیری آنها آغاز شده است. 

این در حالی است دکتر شهرام صیادی رئیس دانشگاه علوم پزشکی البرز شامگاه جمعه 26 خرداد از افزایش تعداد مراجعه افراد مسموم به مراکز درمانی خبر داد و گفت: تعداد این افراد به حدود 100 نفر رسیده است که متأسفانه 10 نفر بر اثر شدت مسمومیت فوت کرده‌اند.

به گفته صیادی حدود در حال حاضر کمتر از 40 نفر از این افراد برای اقدامات درمانی از جمله دیالیز در بیمارستان هستند که حال عمده آنها خوب است.

 

 

تگ های مرتبط
ارسال نظر