قیمت طلا و سکه | قیمت طلا و سکه الان | قیمت طلا و سکه امروز

دیروز قیمت طلا و سکه با وجود تعطیلی این بازار کاهش داشت. معامله‌گران بازار فلز زرد در انتظار اخباری در حوزه برجامند تا از حالت منفعل روزها و هفته‌های گذشته خارج شوند.

سایت شماره یک:

قیمت طلا و سکه در نوسان است. قیمت طلا و سکه گران شد. قیمت طلا و سکه ارزان می شود. قیمت طلا و سکه مدام بالا و پایین می شود.برای لطلاع قیمت طلا و سکه متن زیر را بخوانید.

دیروز قیمت طلا و سکه با کاهش قیمت دلار همراه شد. معاملات در این بازار روز گذشته به دلیل شهادت امام جواد متوقف بود. در همین حال اما قیمت‌ سکه از کانال ۲۹ میلیون تومانی برگشت. فعلا معامله‌گران در نیمکت ذخیره، نظاره‌گر بازی سیاستگذار با قیمت دلار، طلا و سکه در زمین بازارهای مالی هستند.

دیروز قیمت دلار هزار تومان کاهش داشت و در کانال ۴۸ هزار تومانی معامله شد. افت این اسکناس کاهش محدود قیمت طلا و سکه را در پی داشت. کارشناسان اقتصادی کاهش قیمت روزهای اخیر را متاثر از اخبار سیاسی می‌دانند و می‌گویند بازار در روند ساید یا خنثی قرار دارد.

ضربان محدود افزایش و کاهش قیمت در کانال‌های مشخص قیمتی که به روند خنثی یا سایدوی معروف است فعلا در بازار حاکم است. فعالان بازار طلا و سکه منتظر اخباری قوی در حوزه برجام هستند. آنها می‌گویند هر خبری که در حوزه برجام رخ دهد چه مثبت و چه منفی به بازارهای مالی روند می‌دهد.

پرچمداری سکه بهار در کاهش قیمت

دیروز دوشنبه ۲۹ خردادماه ۱۴۰۲ قیمت سکه امامی با ۵۰۰ هزار تومان کاهش قیمت به کانال ۲۸ میلیون تومانی برگشت. این قطعه با قیمت ۲۸ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان مبادله شد.

روز گذشته سکه بهار آزادی بیشترین کاهش قیمت را خانواده سکه‌ها داشت. این قطعه ۷۰۰ هزار تومان ارزان شد و به کف کانال ۲۵ میلیون تومانی رسید. روز قبل نیم سکه و ربع سکه هر کدام کاهش ۳۰۰ هزار تومانی داشتند.

این قطعات به ترتیب با قیمت ۱۵ میلیون و۵۰۰ هزار تومان و ۱۰ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان مبادله شدند. همچنین سکه گرمی با کاهش ۲۱۰ هزار تومانی به قیمت ۶ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان رسید.

مثقال در آستانه برگشت به کانال ۹ میلیونی

دیروز قیمت حباب تمام قطعات سکه کاهش داشت. حباب سکه بهار با ۴۰۰ هزار تومان کاهش، بیشترین مقدار افت قیمت حباب سکه را در خانواده سکه‌ها داشت. سکه امامی ۲۰۸ هزار تومان، نیم‌سکه ۱۴۹ هزار تومان، ربع سکه ۲۲۵ هزار تومان و سکه گرمی ۱۷۳ هزار تومان کاهش حباب داشتند.

روز گذشته قیمت طلا هم کاهش داشت. دیروز هر مثقال طلا ۲۰۳ هزار تومان ارزان شد.کاهش قیمت، این مقدار طلا را در کف کانال ۱۰ میلیون تومانی قرار داد. این مقدار طلا با رقم ۱۰ میلیون و ۵ هزار تومان مبادله شد.

هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز کاهش ۴۷ هزار تومانی داشت و با قیمت دو میلیون و ۳۱۱ هزار تومان مبادله شد. دیروز طلای دست دوم نیز با قیمت دو میلیون و ۲۸۰ هزار تومان معامله شد.

تگ های مرتبط

ارسال نظر