قیمت دلار | قیمت دلار الان | قیمت دلار امروز

دیروز قیمت دلار نوسان محدود افزایشی داشت. این اسکناس از هفته‌های گذشته در روند خنثی قرار دارد و همین موضوع معامله‌گران بازار ارز را نسبت به مبادله دلسرد کرده است.

سایت شماره یک:

قیمت دلار نوسان دارد. قیمت دلار ارزان شده. قیمت دلار ارزانتر هم می شود. ارزانی قیمت دلار تا کی ادامه دارد. برای اطلاع بیشتر از قیمت دلار این متن را بخوانید.

قیمت دلار روز گذشته در کانال ۴۸ هزار تومانی ماند و نوسان محدود افزایشی داشت. این اسکناس در روزهای گذشته گام‌های کاهشی بلند‌تری نسبت به رشد قیمت داشته است.

دیروز قیمت دلار پس از سه روز کاهش، با نوسان افزایشی محدود در کانال ۴۸ هزار تومانی بسته شد. این اسکناس روند باثباتی داشت و با قیمت ۴۸ هزار و ۳۰۰ تومان معامله شد.

گره‌گشایی عربی برای مشکلات اقتصادی

در حالی که اخباری مبنی بر سفر حسین امیرعبداللهیان برای عزیمت به قطر و عمان به گوش می‌رسد، زمزمه‌هایی نیز در میان فعالان اقتصادی پیچیده که ایران به دنبال راهی برای برون‌رفت از بن‌بست‌های اقتصادی با دستاویز بهبود روابط سیاسی با سایر کشورهاست.

در روزهای گذشته برخی خبرگزاری‌های بین‌المللی درباره پول‌های آزاد شده ایران از عراق نوشتند که این منابع ارزی در بانک عمان و پول‌های آزاد شده ایران از کره جنوبی در قطر نگهداری خواهد شد.

معامله‌گران بازار ارز معتقدند نوسانات محدود دلار متاثر از تلاش‌‌ها و اخبار سیاسی است و تغییری در مولفه‌های کلان اقتصادی رخ نداده است. منظور اصلی فعالان بازار ارز موضوع تورم و نمود آن در اقلام مصرفی و سایر بازارهاست که همواره روند صعودی دارد. فعلا بازیگران ارزی تمایلی به مبادلات جدی در بازار ندارند و در لاک احتیاطی فرو رفته‌اند.

کارشناسان اقتصادی برای روزهای باقی‌مانده از هفته جاری انتظار روند خاصی را در قیمت دلار ندارند. آنها معتقدند تنها سیگنالی که می‌تواند در روزهای آینده به بازار‌های مالی روند‌های شارپی افزایشی یا کاهشی دهد اخباری در حوزه برجام است.

قیمت نرخ‌های مختلف

دیروز‌ سه‌شنبه ۳۰ خردادماه، قیمت دلار در مرکز مبادله طلا و ارز کاهش محدودی داشت. اسکناس دلار در سایت بازار متشکل ارزی با قیمت ۴۱ هزار و ۳۰۴ تومان معامله شد. دلار حواله نیز با رقم ۳۷ هزار و ۵۴۹ تومان عرضه شد.

همچنین قیمت دلار نیمایی مانند هفته‌های گذشته روی رقم ۲۸ هزار و ۵۰۰ تومان ثابت بود.

قیمت ارزهای موثر

دیروز اسکناس یورو در بازار آزاد با افزایش ۲۵۰ تومانی به قیمت ۵۳ هزار و ۴۱۲ تومان معامله شد. قیمت اسکناس یورو دیروز کاهش ۱۲۰ تومانی داشت با قیمت ۴۵ هزار و ۱۱۳ تومان رسید. یوروی حواله نیز با قیمت ۴۱ هزار و ۱۲ تومان عرضه شد و ۱۰۰ تومان ارزان شد.

دیروز قیمت درهم در بازار آزاد با رقم ۱۳ هزار و ۵۰۰ تومان معامله شد و افزایش ۸۰ تومانی داشت. در سایت بازار متشکل ارزی حواله درهم با قیمت ۱۰ هزار و ۲۲۴ تومان مبادله شد. اسکناس درهم نیز با رقم ۱۱ هزار و ۲۴۷ تومان عرضه شد.


 

تگ های مرتبط
ارسال نظر