مدیران خودرو

از امروز 21 تیر 1402 تا 25 تیر ماه، متقاضیان مرحله دوم سامانه یکپارچه که اقدام به اولویت بندی برای محصولات مدیران خودرو کردند، می‌توانند با واریز پیش پرداخت محصول خود را خریداری کنند. مبلغ پیش پرداخت مدیران خودرو چقدر است؟

سایت شماره یک:

 طبق بخشنامه شماره 3 مدیران خودرو کلیه منتخبین مرحله دوم طرح سامانه یکپارچه که کد ملی آن‌ها در این سامانه اعلام شده است، از تاریخ 21 تا 25 تیر ماه 1402 می‌توانند با مراجعه به یکی از نمایندگی‌های مجاز مدیران خودرو، اقدام به واریز پیش پرداخت و نهایی کردن ثبت نام خود کنند.

شرایط پیش فروش مدیران خودرو

این طرح فروش شرکت مدیران خودرو، به صورت قیمت غیر قطعی بوده و در فهرست ذیل، اسامی محصولات ثبت نامی مشخص شده است.

در طرح فروش شرکت مدیران خودرو چهار خودرو به شرح زیر عرضه شده است؛ خودروی X22 پرو، X22 پرو توربو، آریزو 5 و X55 پرو. اما مبلغ پیش پرداخت هر کدام از این خودروها چقدر است؟

بر اساس جدولی که این شرکت منتشر کرده مبلغ پیش پرداخت X22 پرو 212 میلیون تومان است. مبلغ پیش پرداخت X22 پرو توربو 261 میلیون تومان است. مبلغ پیش پرداخت آریزو 5 حدود 329 میلیون تومان است و پیش پرداخت X55 پرو هم 374 میلیون تومان است.

بر اساس این بخشنامه، تمامی متقاضیان با موعد تحویل 1402 (تا انتهای سال) از تاریخ 21 تا 25 تیر، باید مبلغ پیش پرداخت را واریز کنند و درصورتی که واریز انجام نگیرد، ثبت نام و نوبت او لغو خواهد شد.

همچنین لازم به ذکر است که مبلغ فوق، 30 درصد از کل قیمت خودرو بوده و مابقی آن با نرخ روز و در زمان تحویل خودرو قابل پرداخت است.

زمان تکمیل وجه قرار داد

مدیران خودرو اعلام کرد که مشتریان پس از واریز پیش پرداخت، مابقی مبلغ را حدود سه ماه قبل از موعد تحویل خودرو واریز خواهند کرد. بنابراین از زمان ارسال پیامک دعوت نامه، متقاضیان باید برای پرداخت مابقی قیمت روز محصول، به نمایندگی‌های مجاز مدیران خودرو مراجعه کنند.

طبق این بخشنامه، پیش فروش فوق هیچ سود مشارکتی نداشته و تنها دارای 12 درصد سود تاخیر و انصراف است.

 

 

تگ های مرتبط

ارسال نظر