پلیس تهران

فرمانده انتظامی تهران بزرگ از آماده‌باش کامل پلیس پایتخت برای تأمین امنیت عزاداری‌های ایام تاسوعا و عاشورای حسینی خبر داد.

سایت شماره یک:

فرمانده انتظامی تهران بزرگ از آماده‌باش کامل پلیس پایتخت برای تأمین امنیت عزاداری‌های ایام تاسوعا و عاشورای حسینی خبر داد.

سردار عباسعلی محمدیان با تسلیت به مناسبت فرا رسیدن ایام شهادت امام حسین (ع) و یاران ایشان در کربلا گفت: تمامی رده‌ها و یگان‌های انتظامی تهران بزرگ از ابتدای عزاداری‌های دهه اول محرم در کنار مردم تهران بوده و نسبت به تأمین امنیت عزاداران و محل‌های برگزاری عزاداری اقدام کرده است که در نتیجه این اقدامات و همراهی خوب مردم و مسئولان برگزاری مراسم‌های عزاداری، این مراسمات تا به این لحظه در امنیت کامل برگزار شده است.

وی با بیان اینکه تمامی یگان‌ها و رده‌های انتظامی در تأمین امنیت این مراسم‌ها مشارکت داشته و در آماده‌باش کامل قرار دارند، اظهارکرد: دستورات لازم در این خصوص به پلیس راهنمایی و رانندگی ابلاغ شده و مأموران این پلیس نیز تمهیدات لازم برای مدیریت ترافیک و تسهیل رفت و آمد در این ایام را اجرا کرده‌اند. ممکن است با توجه به شرایط حضور جمعیت نسبت به اعمال موقتی محدودیت تردد در معابر نیز اقدام شود.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ افزود: مأموران دیگر بخش‌های پلیس از جمله پلیس پیشگیری، پلیس آگاهی، پلیس امنیت، یگان امداد و … نیز به طور محسوس و نامحسوس در محل‌های برگزاری مراسم‌ها حضور داشته و امنیت عزاداران را برقرار کرده‌اند.

محمدیان گفت: در روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی نیز با توجه به پیش‌بینی افزایش جمعیت عزاداران در محل‌های برگزاری مراسم‌های عزاداری، مأموران پلیس با آمادگی کامل حضور خواهند داشت و خدمت به مردم و عزاداران حضرت سیدالشهدا (ع) را افتخاری برای خود می‌دانند. در این ایام مأموران پلیس درکنار حضور در مراسم‌های عزاداری، نسبت به تأمین امنیت مردم نیز اقدام کرده و به وظایف همیشگی خود عمل کرده‌اند.

وی با بیان اینکه مأموران انتظامی در نقاط مختلف شهر مستقر هستند، اظهارکرد: مردم عزیز در صورت هرگونه نیاز به حضور پلیس، علاوه بر تماس با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰، می‌توانند به مأموران مستقر در سطح میادین و محلات نیز مراجعه کنند.

رئیس پلیس پایتخت در پایان از همراهی مردم و مسئولان هیأت‌ها و تکایا در برگزاری مراسم‌های عزاداری دهه اول محرم قدردانی کرد.

تگ های مرتبط
ارسال نظر