یحیی گل محمدی

خبر خوش جدید برای یحیی و پرسپولیس رسید.

سایت شماره یک:

یحیی گل‌محمدی بازیکن و مربی فوتبال است. یحیی گل محمدی در ۲۸ اسفند ۱۳۴۹ در دهکده میناباد، نمین، استان اردبیل به دنیا آمده. یحیی گل محمدی اصالتا ترک می باشد. یحیی گل محمدی در زمان بازیکنی در پست مدافع میانی توپ میزد.یحیی گل محمدی سابقه بازی در تیم‌های تراکتورسازی تبریز، پرسپولیس، فولاد خوزستان و صباباتری و همچنین ۷۴ بازی و ۵ گل ملی را دارد.

تیم فوتبال پرسپولیس قبل از سفر به تبریز پولدار می شود. نخستین برد پرسپولیس در فصل جاری لیگ برتر با نتیجه یک بر صفر مقابل آلومینیوم اراک حاصل شد تا مدافع عنوان قهرمانی استارت قابل ملاحظه ای زده باشد.

بازیکنان پرسپولیس در حالی به اولین پیروزی خود در لیگ بیست و سوم دست یافتند که همچنان بابت عدم دریافت پاداش فصل گذشته شاکی اند و در مصاحبه های پس از بازی نیز به آن اشاره کردند.

رضا درویش مدیرعامل باشگاه پرسپولیس نیز در مصاحبه خود به این مورد اشاره کرد و گفت: از بازیکنان تیم‌، مربیان و اعضای کادر فنی در شرایطی که آپشن‌های فصل گذشته را نداده‌ایم و ۲۰ درصد ابتدای فصل را هم هنوز پرداخت نکرده‌ایم، تشکر کنم. آنها بدون کوچک‌ترین اعتراضی کار را دنبال کردند. امروز هم نتیجه خوبی گرفتند و امیدوارم هرچه سریع‌تر این موانع جذب اسپانسر و سایر موارد هم رفع شود.

حالا هیات مدیره باشگاه برای اینکه مشکلی روی مشکلات مالی قبلی نیاید منبع مالی لازم برای پرداخت پاداش اولین پیروزی را تامین کرده است تا قبل از سفر ب ه تبریز برای بازی با تراکتور به حساب هایشان واریز شود.

تگ های مرتبط
ارسال نظر