مدیرکل مدیریت بحران استانداری تهران با اشاره به صدور هشدار زرد وزش باد و بارش باران گفت: مدیریت بحران در تهران در حال آماده باش کامل است.

سایت شماره یک:

حامد یزدی مهر امروز در نشست خبری در جمع خبرنگاران از صدور هشدار زرد وزش باد شدید و گرد و خاک خبر داد و اظهار کرد: طبق پیش بینی سازمان هواشناسی این هشدار از فردا شنبه ۲۸ مردادماه تا روز سه شنبه ۳۱ مردادماه برای نیمه جنوبی و غربی استان تهران صادر شده است.

وی با بیان اینکه تاکید مدیریت بحران به هنگام وزش باد شدید اجتناب از قرار گرفتن در ارتفاعات و توقف در کنار درختان فرسوده، تابلوهای تبلیغاتی و بناهای سست و نیمه کاره است، افزود: شهروندان به خصوص سالمندان و افراد دارای بیماری زمینه‌ای توجه داشته باشند به علت وزش باد و احتمال گرد و خاک از حضور در فضای باز خودداری کنند.

مدیرکل مدیریت بحران استان تهران گفت: طبق اعلام سازمان هواشناسی به موازات هشدار وزش باد شدید و گرد و خاک از شنبه تا دوشنبه ۳۰ مردادماه رگبار باران و احتمال رعدوبرق در بعضی نواحی نیمه شمالی به ویژه در ارتفاعات شمال شرقی نیز پیش بینی شده است.

وی با اشاره به ضرورت احتیاط در تردد جاده‌ای، پرهیز از صعود به ارتفاعات، توقف نکردن در حاشیه رودخانه و مسیل‌ها تصریح‌کرد: به هنگام صدور هشدار از شهروندان در خواست می‌کنم، به‌موارد توصیه شده دقت ویژه داشته باشند.

یزدی مهر در خصوص ابلاغ هشدار به تمام دستگاه‌های عضو ستاد مدیریت بحران و امدادرسان اضافه‌کرد: مدیریت بحران در حال آماده باش کامل است.

 

 

تگ های مرتبط

ارسال نظر