صابر ابر این عکس را در اینستاگرامش منتشر کرد.

چهره رنگی و بهت‌زده صابر ابر در عمق تابستان! + عکس
سایت شماره یک:

بیوگرافی صابر ابر
شروع فعالیت های هنری صابر ابر
ازدواج صابر ابر
صابر ابر مجری و بازیگر ایرانی است. صابر ابر جزو آن دسته از مجریان تلویزیون است که به عرصه بازیگری ورود پیدا کرده و توانسته موفقیت هایی به دست بیاورد. صابر ابر تا کنون در آثار متعددی به ایفای نقش پرداخته است که برخی از آن در سینما، تلویزیون و شبکه نمایش خانگی به نمایش درآمده است. صابر ابر به دلیل بازی خوبش توانسته از جشنواره های مختلف، جوایزی کسب نمایند. صابر ابر طرفداران بسیاری دارد.

صابر ابر

بیوگرافی صابر ابر

صابر ابر در  18 خرداد ماه 1363 در تهران متولد شد. او مدیریت خوانده و مدیر بودن را دوست دارد. چندین پروژه طراحی داخلی کار کرده است؛ این کار را دوست دارد. بخشی از زندگی او است... نقاشی هم می کند. او یک کتاب تحقیقاتی را با یکی از دوستانش می نویسد که موضوعش کافه نشینی در تهران معاصر است.

با وجود همه این علایق متفاوت او به شدت به بازیگری علاقه دارد. ولی کار اجرا در تلویزیون را هم دوست دارد.او برای جشنواره کارنامه که تنها جشنواره خصوصی تئاتر کشور است، یک تئاتر کار کرد که موفق هم بود و جایزه کارگردانی، نمایشنامه، بازیگری زن و طراحی صحنه گرفت.

صابر ابر

شروع فعالیت های هنری صابر ابر

او فعالیت خود را در تلویزیون با اجرای برنامه رنگین کمان آغاز کرد و پس از آن هم مسابقاتی نظیر در 111 ثانیه را مجری گری کرد و بخش اعظم کارش اجرای برنامه کودکان و نوجوانان در تلویزیون بود.

صابر ابر جزو مجریانی است که وقتی وارد دنیای بازیگری شد به شدت موفق بود و این اتفاق برای کمتر مجری پیش می آید. صابر ابر با بازی در فیلم سینمایی شاعر زباله ها به کارگردانی محمد احمدی به سینما آمد ولی اولین بار در فیلم دایره زنگی در اکران عمومی یک فیلم سینمایی دیده شد و خیلی زود هم به جایزه رسید.

او با بازی در 3 فیلم یک پذیرایی ساده مانی حقیقی، برف روی کاجها پیمان معادی، انتهای خیابان هشتم علیرضا امینی در سال 1390 سال پرکاری را پشت سر گذاشت. اما خودش در این رابطه گفت که اگر پیمان معادی، همایون اسعدیان و مانی حقیقی امسال دوباره سه فیلم را در فاصله یک هفته از یکدیگر بسازند او باز هم در فیلم آنها حضور پیدا خواهد.

صابر ابر برای بازی در فیلم سینمایی گس برنده جایزه بهترین بازیگر نوظهور از جشنواره فیلم رم را از آن خود کرد.

ازدواج صابر ابر

صابر ابر  با پستی در اینستاگرام خبر ازدواج خود را اعلام کرد. از همسر صابر ابر خبری در دست نیست.

صابر ابر

صابر ابر

ارسال نظر