اسید پاشی

ظهر جمعه گذشته حادثه وحشتناک اسیدپاشی در بولوار الهیه مشهد رخ داد که طی آن کوئیک سوار نقابدار، چهره جوانی را با پاشیدن مایع اسیدی سوزاند و از محل گریخت.

سایت شماره یک:

این حادثه هولناک هنگامی در گزارش ماموران کلانتری الهیه مشهد ثبت شد که جوانی به نام «محمد – ب» مدعی شد در بولوار الهیه نبش خیابان شهید غفاری دوست 7 در حال تردد بودم که ناگهان جوان نقابداری که صورت خود را با شال  پوشانده بود از داخل یک دستگاه کوئیک سفیدرنگ به سروصورتم اسید پاشید و از محل متواری شد.

ماموران کلانتری با مشاهده وضعیت اسفبار جوان 21 ساله، بلافاصله با نیروهای امدادی تماس گرفتند و جوان مصدوم را به بیمارستان امام رضا(ع) انتقال دادند.

دقایقی بعد ماجرای اسیدپاشی در بی سیم های پلیس پیچید و با توجه به اهمیت موضوع و صدور دستوری ویژه از سوی قاضی خدابند،ه معاون دادستان مرکز خراسان رضوی تحقیقات بیشتر در این باره به کارآگاهان پلیس آگاهی سپرده شد.

بررسی های مقدماتی نیروهای انتظامی بیانگر آن بود که خودروی کوئیک سفیدرنگ در کنار جوان 21 ساله عابر توقف کرده و راننده آن بطری حاوی مایع اسیدی (خورنده) را به صورت وی پاشیده است.

همچنین جوان مصدوم که در بخش سوختگی بیمارستان امام رضا(ع) تحت مداوا قرار گرفته است به عوامل انتظامی گفت: این حادثه حدود ساعت 11 قبل از ظهر رخ داد اما من با کسی  اختلاف نداشتم! 

تحقیقات پلیس برای شناسایی و دستگیری عامل اسیدپاشی ادامه دارد.

منبع: خراسان

تگ های مرتبط
ارسال نظر