بهاره رهنما با انتشار این عکس در اینستاگرامش در بخشی از توضیحات آن نوشت: پی نوشت: فرشته وجودت را آشکارکن...

ژست عجیب بهاره رهنما و فرشته وجودش! + عکس
سایت شماره یک:

بیوگرافی بهاره رهنما
شروع فعالیت های هنری بهاره رهنما
ازدواج بهاره رهنما
بهاره رهنما بازیگر و کارگردان ایرانی است. بهاره رهنما تا کنون در آثار متعددی به ایفای نقش پرداخته و سابقه حضور در سینما، تلویزیون و شبکه نمایش خانگی را دارد. بهاره رهنما از جمله هنرمندان پرحاشیه ای است که هر از چندگاهی با یک حاشیه سازی بر سر زبان ها می افتد. بهاره رهنما بسیار محبوب است و طرفداران بسیاری دارد. بهاره رهنما توانسته به واسطه بازی های خوبش جوایزی را از جشنواره های مختلف دریافت کند.

بهاره رهنما

بیوگرافی بهاره رهنما

بهاره رهنما در سال ۱۳۵۲ در اراک متولد شد. او دختر پروین قائم‌مقامی بازیگر سینما است. همسر پیشین او پیمان قاسم‌خانی نویسندهٔ مشهور سینما است. این زوج دختری به نام پریا قاسم‌خانی دارند که تجربهٔ حضور در تئاتر پنجره‌ها و فیلم سینمایی دایرهٔ زنگی و سریال مرد هزار چهره را دارد. او پس از جدایی از قاسم‌خانی در شهریور ۱۳۹۶ با امیر خسرو عباسی ازدواج کرد.

شروع فعالیت های هنری بهاره رهنما

برای اولین بار با فیلم افعی به سینما آمد. سپس با همسرش در فیلم عاشقانه بازی کرد. او در سال 1380 بازی در یک فیلم کمدی نان و عشق و موتور هزار را تجربه کرد که نشان از توانایی او در زمینه فیلمهای کمدی داشت.

ازدواج بهاره رهنما

بهاره رهنما در تاریخ 96/6/4 با امیر خسرو عباسی ازدواج کرد. مراسم ازدواج مجدد بهاره رهنما جزئیات جالبی داشت. ماشین عروس بهاره رهنما بی ام و شاسی بلند ایکس3 بود! روی کارت عروسی بهاره رهنما، شعری از سیمین بهبهانی نوشته شده بود.

بهاره رهنما

حواشی جنجالی در مورد بهاره رهنما

صحبت‌های بهاره رهنما در قسمتی از مجموعه «شام ایرانی» که گفته بود «دخترهای امروزی سر و وضعشون نیکول کیدمن و طرز فکرشون لر» با واکنش‌های زیادی موجه شد.رئیس شورای اسلامی شهر خرم‌آباد خواستار برخورد با وی شد.

بهاره رهنمابهاره رهنما

ارسال نظر