هوای تهران

از روز شنبه (چهارم شهریورماه) روند کاهش دما در سطح استان تهران پیش‌بینی می‌شود.

سایت شماره یک:

بر اساس بررسی نقشه‌های پیش یابی و تحلیل الگوهای همدیدی، وضعیت جوی استان تهران طی پنج روز آینده آسمانی صاف و در بعضی ساعات همراه با وزش باد، گاهی افزایش ابر و افزایش سرعت وزش باد پیش‌بینی می‌شود.

با گذر متناوب امواج از شمال استان طی امروز تا روز یکشنبه به خصوص در روز شنبه، آسمان قسمتی ابری تا نیمه ابری در نیمه شمالی استان به ویژه ارتفاعات شمالی و شمال شرقی (فیروزکوه) افزایش ابر، رگبار پراکنده باران با احتمال رعد و برق و وزش باد شدید مورد انتظار است.

همچنین در نیمه جنوبی و مناطق غربی استان وزش باد نسبتا شدید تا شدید، در نقاط مستعد همراه با خیزش گرد و خاک و کاهش نسبی کیفیت هوا دور از انتظار نیست.

از روز شنبه روند کاهش دما در سطح استان پیش‌بینی می‌شود.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ورامین با بیشینه دمای ۴۲ درجه سانتیگراد گرمترین نقطه استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته گزارش شده است.

آسمان تهران فردا جمعه (۳ شهریورماه) صاف تا کمی ابری و گاهی وزش باد با حداقل دمای ۲۵ و حداکثر دمای ۳۸ درجه سانتیگراد و طی شنبه ( ۴ شهریورماه) کمی ابری و گاهی افزایش باد و از بعد از ظهر وزش باد شدید با حداقل دمای ۲۳ و حداکثر دمای ۳۶ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

تگ های مرتبط
ارسال نظر