قیمت آپارتمان

متقاضی بسیار کاهش یافته به طوری که برای یک ملک باقیمتی پایین‌‎‌تر ازمیانگین قیمت منطقه، هم خریداری وجود ندارد.

سایت شماره یک:

محله حکیمیه، محله‌ای در شمال شرق شهر تهران و در منطقه 4 واقع شده است. این محله از شمال به بزرگراه شهید بابایی (تهران)، از جنوب به خیابان دماوند، از غرب به ۳۵ متری خیابان اتحاد و از شرق به جاده تلو متصل می‌شود.یک واسطه‌گر ملکی در محله حکیمیه با اشاره به نبود متقاضی خرید مسکن در بازار به اکوایران می‌گوید: متقاضی بسیار کاهش یافته است به طوری که برای یک ملک با قیمتی پایین‌‎‌تر از میانگین قیمت منطقه، هیچ متقاضی یافت نشد.

 هم‌اکنون نقدینگی در بازار کاهش یافته و معاملاتی که در بازار ملک است معمولا به صورت معاوضه انجام می‌شود؛ اگر قیمت‌ها به سال‌های قبل بازگردد و ثابت بماند بازار خرید و فروش نیز رونق می‌گیرد.

به گفته وی، در حال حاضر میانگین هر مترمربع مسکن در این محله حدود 70 میلیون تومان است و در سال گذشته نیز حدود 55 الی 60 میلیون تومان بود؛ اما نمی‌توان گفت این قیمت‌ها برای تمام بخش‌های این محله ثابت است و شاهد هستیم که در برخی نقاط حکیمیه، برای هر مترمربع مسکن 90 میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است.واحدی با 67 مترمربع زیربنا و 15 سال عمربنا، با قیمت 4 میلیارد و 800 میلیون تومان و آپارتمانی با 85 متری و 4 سال ساخت، 7 میلیارد و 225 میلیون تومان به فروش می‌رسد.واحدی با 128 مترمربع زیربنا و 6 سال ساخت، 11 میلیارد و 500 میلیون تومان و واحدی با 130 مترمربع مساحت و 7 سال ساخت، 11 میلیارد تومان عرضه شده است.

برای فروش واحدی نوساز با 131 مترمربع زیربنا، 12 میلیارد و 650 میلیون تومان و برای آپارتمانی با 107 مترمربع مساحت و 1 سال ساخت، 12 میلیارد تومان در نظر گرفته شده است.

 

تگ های مرتبط

ارسال نظر