لاماری ایما

خودرو لاماری ایما هیبریدی در نمایشگاه خودرو مشهد رسما رونمایی شد.

سایت شماره یک:

خودرو لاماری ایما هیبریدی HEV محصول جدید آرین پارس موتور به صورت رسمی  در نمایشگاه بین المللی خودرو مشهد رونمایی شد. 

لاماری ایما HEV یک موتور ۱.۵ لیتر توربوشارژ (TGDI) دارد که به همراه یک موتور برقی قوای محرکه را تشکیل داده اند. خروجی موتور ( برقی و بنزینی) در این خودرو ۱۷۴ اسب بخار  به همراه ۳۰۰ نیوتن متر گشتاور است. قدرت موتور از طریق جعبه دنده e-CVT به چرخ های جلو منتقل می شود. با بکارگیری سیستم هیبرید، مصرف سوخت کاهش قابل توجهی پیدا کرده و این کراس اوور به صورت میانگین ۵.۳ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر می سوزاند که عددی قابل قبولی است.

لاماری ایما

 این خودرو ۱۷۰۰ کیلوگرم وزن دارد و حجم صندوق عقب آن ۴۸۰ لیتر می باشد.نوع باتری لاماری هیبرید، لیتیومی با ولتاژ ۳۴۹ وات و ظرفیت ۳۱۲Wh است که از نحوه خنک سازی مایع استفاده می کند.

لاماری ایما

تجهیزات و امکانات

مهمترین تجهیزات ایمنی خودرو لاماری هیبرید شامل ایربگ سرنشینان جلو، جانبی و پرده ای، کمربند سه نقطه ای مجهز به پیش کشنده، سیستم های کنترل حرکت خودرو در سرپایینی و سربالایی(HDC و HAC)، سیستم کنترل کشش خودرو(TCS)، سیستم ترمز کمکی الکتریکی(BAS-HBA)، سیستم پایش فشار باد تایرها(TPMS)، سیستم ترمز ضد قفل(ABS)، سیستم توقف خودکار(Auto Hold)، ترمز پارک برقی(EPB)، سیستم الکترونیکی توزیع نیروی ترمزی(EBD)، سیستم کنترل پایداری الکترونیکی خودرو(ESP)، فرمان برقی EPS چند حالته و ... می شود.

تگ های مرتبط
ارسال نظر