ساعت کار مترو تهران

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری مترو تهران و حومه گفت: همزمان با بازگشت ساعات کار ادارات به حالت قبل، ساعت شروع خدمات‌رسانی مترو نیز از روز شنبه ۱۸ شهریورماه ۱۴۰۲ تغییر می‌کند.

سایت شماره یک:

ساعت کاری ادارات ممکن است در هر کشور و شهر متفاوت باشد. در بسیاری از کشورها، ساعت کاری رسمی ادارات دولتی و عمومی، از ۹ صبح تا ۵ عصر به وقت محلی است.به هر حال، برای دقیق‌تر بدانید که ساعت کاری ادارات در منطقه خود چگونه است، می‌توانید با جستجوی نام شهر یا استان خود و کلمات "ساعت کاری ادارات" یا "ساعت کاری دولتی" در موتورهای جستجو مطلع شوید. همچنین، می‌توانید با پرسیدن از دوستان و آشنایان خود که در این منطقه زندگی می‌کنند، اطلاعات لازم را دریافت کنید.درباره ساعت کاری ادارات مطلب زیر را بخوانید.

مسعود درستی روز سه شنبه اظهارداشت: فعالیت مترو تهران از ۱۸ شهریور، در خطوط درون‌شهری از ساعت ۵:۳۰ دقیقه بامداد (روزهای غیر تعطیل) آغاز و تا ساعت ۲۲ ادامه دارد.

وی با اشاره به اینکه ساعت کار مترو در خط پنج همانند گذشته از ساعت ۵:۲۰ آغاز می‌شود، افزود: سرویس‌دهی در تمامی خطوط هفت‌ گانه مترو تهران و حومه در روزهای جمعه و تعطیل از ۶ صبح آغاز می‌شود.

گفتنی است تغییر ساعت کار مترو از ساعت ۵:۳۰ صبح به ۴:۳۰ صبح با توجه تغییر ساعت ادارات بر اساس مصوبه هیئت دولت در راستای کاهش مصرف برق و انرژی از تاریخ ۱۵ خرداد تا ۱۵ شهریور ۱۴۰۲ در روزهای هفته (شنبه تا چهارشنبه) انجام شده بود.

ناوگان مترو تهران در هفت خط و حدود ۱۵۰ ایستگاه مترو فعال است.

 

 

تگ های مرتبط

ارسال نظر