آرش میراحمدی

به تازگی ویدیویی شوکه کننده از آرش میر احمدی بازیگر معروف تلویزیون در رسانه های مجازی پخش شده که حواشی بسیاری را ایجاد کرده است.

سایت شماره یک:

به تازگی ویدیویی شوکه کننده از آرش میر احمدی بازیگر معروف تلویزیون در رسانه‌های مجازی پخش شده که حواشی بسیاری را ایجاد کرده است.

در این ویدئو بازیگر معروف آرش میراحمدی از ابتلای خود به بیماری سرطان لوزالمعده خبر داد. گویا او به مدت 9 ماه است که گریبان گیز مریضی خود می‌باشد. همسر آرش میراحمدی بازیگر ۵۲ ساله‌ای که به تازگی خبر از ابتلای خود به سرطان پانکراس داده است در یک پست اینستاگرامی ضمن قدردانی از افرادی که جویای حال این بازیگر هستند نوشت:

آرش عزیز من . 

رفیق بیست و نه ساله من . قلبی از طلا داره و روحیه ای قوی ... 

ما وارد دروازه جدیدی از زندگی شدیم و این شاید بعدها به عنوان بهترین اتفاق زندگیمون قلمداد کنیم ... 

ممنونم از همه تون که تلفن میزنید . دایرکت میدید . پیغام میدید و جویای حالش هستی ... ما خوبیم و زندگی و بصورت صحیح و امید بخشش در حال برگذاری هستیم ... برای اینهمه انرژی مثبت ما رو شگفت زده کردید ..‌ ممنونم از مهربونیتون ... همتون عجیب دوست داریم و برای داشتن تک تک تون بخودمون میبالیم... 

آرش میراحمدی

امید یعنی خدا

آرش میراحمدی (زاده ۴ تیر ۱۳۵۰) بازیگر سینما و تلویزیون ایران است. از مهم‌ترین آثار آرش میراحمدی می‌توان به بازیگری در سریال خنده بازار، سریال محله گل و بلبل و سریال بچه محل اشاره کرد.

تگ های مرتبط

ارسال نظر