قیمت فونیکس مدیران خودرو از ابتدای سال ریزش سنگینی را ثبت کرده است.

سایت شماره یک:

مدیران خودرو محصولات متنوعی دارد. مدیران خودرو محصولاتش گران است. قیمت محصولات مدیران خودرو مدام در حال نوسان است. خدمات پس از فروش مدیران خودرو عالی است. برای اطلاع از قیمت محصولات مدیران خودرو مطلب زیر را بخوانید.

قیمت فونیکس مدیران خودرو از ابتدای سال ریزش سنگینی را ثبت کرده است. بر این اساس قیمت فونیکس FX پریمیوم که فروردین ۳ میلیاردو۱۵۰ میلیون تومان بود امروز یک میلیاردو۷۵۰ میلیون شده است که به معنای کاهش یک میلیاردو۲۵۰ میلیون تومانی است. همچنین قیمت تیگو ۸ پرومکس اکسلنت از ۴ میلیاردو۳۰۰ میلیون در فرودین به ۲ میلیاردو۵۰۰ میلیون رسیده است و یک میلیاردو۸۰۰ میلیون کاهش پیدا کرده است. قیمت آریزو ۶ پرو نیز از ۲ میلیارد به یک میلیاردو۳۴۰ میلیون رسیده است و ۵۶۰ میلیون ارزان شده است.

قیمت خودروهای فونیکس در بازار

برند مدل(سال ساخت) کارکرد (کیلومتر) قیمت (تومان) فونیکس FX پریمیوم ۱۴۰۲  صفر    ۱,۷۵۰,۰۰۰,۰۰۰ فونیکس FX پریمیوم ۱۴۰۲ صفر (قیمت نمایندگی) ۱,۷۲۴,۷۰۰,۰۰۰ فونیکس تیگو ۸ پرومکس اکسلنت ۱۴۰۲ صفر    ۲,۵۰۰,۰۰۰,۰۰۰ فونیکس تیگو ۸ پرومکس اکسلنت ۱۴۰۲ صفر (قیمت نمایندگی) ۲,۳۷۹,۰۰۰,۰۰۰ فونیکس آریزو ۶ پرو ۱۴۰۲ صفر   ۱,۳۴۰,۰۰۰,۰۰۰ فونیکس آریزو ۶ پرو ۱۴۰۲ صفر (قیمت نمایندگی) ۱,۲۳۸,۴۰۰,۰۰۰ فونیکس تیگو ۷ پرو اکسلنت ۱۴۰۲ صفر ۱,۵۹۰,۰۰۰,۰۰۰ فونیکس تیگو ۷ پرو اکسلنت ۱۴۰۲ صفر  (قیمت نمایندگی) ۱,۴۵۰,۸۰۰,۰۰۰ فونیکس تیگو ۸ کلاسیک ۱۴۰۰ صفر   ۱,۷۷۰,۰۰۰,۰۰۰ فونیکس FX اکسلنت ۱۴۰۱ صفر  ۱,۶۰۰,۰۰۰,۰۰۰ فونیکس تیگو ۸ پرو پرمیوم ۱۴۰۰ صفر   ۱,۸۲۰,۰۰۰,۰۰۰ فونیکس تیگو ۷ پرو اکسلنت ۱۴۰۱ صفر  ۱,۵۵۰,۰۰۰,۰۰۰

منبع: اقتصاد آنلاین

 

سند ملکی یا اجاره‌نامه به نام همسر مالک خودرو همراه با قبض آب یا برق یا گاز

 

قیمت فونیکس مدیران خودرو تنها پس از چندروز کوتاه صعود دوباره وارد فاز ریزشی شده است. قیمت فونیکس FX پریمیوم طی یک روز ۳۰ میلیون ارزان شده است. همچنین قیمت فونیکس آریزو ۶ پرو با کاهش ۱۰ میلیونی به روزرسانی شده است. قیمت فونیکس FX اکسلنت نیز ۲۰ میلیون کاهش پیدا کرده است. قیمت فونیکس تیگو ۸ پرومکس با ریزش ۵۰ میلیونی امروز به ۲ میلیاردو ۸۵۰ میلیون تومان رسیده است. همچنین تیگو ۸ کلاسیک صفر امروز ۵۰ میلیون ارزان شده است و حالا یک میلیاردو ۹۵۰ میلیون تومان قیمت دارد.

 

در جدول زیر قیمت روز انواع خودروی فونیکس را در بازار مشاهده می‌کنید

 

قیمت خودروهای فونیکس در بازار

 

برند مدل(سال ساخت) کارکرد (کیلومتر) قیمت (تومان)

 

فونیکس FX پریمیوم ۱۴۰۲ صفر    ۱,۸۷۰,۰۰۰,۰۰۰

 

فونیکس FX پریمیوم ۱۴۰۲ صفر (قیمت نمایندگی) ۱,۷۲۴,۷۰۰,۰۰۰

 

فونیکس تیگو ۸ پرومکس اکسلنت ۱۴۰۲ صفر    ۲,۸۵۰,۰۰۰,۰۰۰

 

فونیکس تیگو ۸ پرومکس اکسلنت ۱۴۰۲ صفر (قیمت نمایندگی) ۲,۳۷۹,۰۰۰,۰۰۰

 

فونیکس آریزو ۶ پرو ۱۴۰۲ صفر  ۱,۴۴۰,۰۰۰,۰۰۰

 

فونیکس آریزو ۶ پرو ۱۴۰۲ صفر   (قیمت نمایندگی) ۱,۲۳۸,۴۰۰,۰۰۰

 

فونیکس تیگو ۷ پرو اکسلنت ۱۴۰۱ صفر  ۱,۶۵۰,۰۰۰,۰۰۰

 

فونیکس تیگو ۸ کلاسیک ۱۴۰۰ صفر    ۱,۹۵۰,۰۰۰,۰۰۰

 

فونیکس FX اکسلنت ۱۴۰۱ صفر ۱,۶۹۰,۰۰۰,۰۰۰

 

فونیکس تیگو ۸ پرو پرمیوم ۱۴۰۰ صفر ۲,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰

 

فونیکس تیگو ۷ پرو اکسلنت ۱۴۰۱ صفر  ۱,۷۰۰,۰۰۰,۰۰۰

منبع: باما

تنوع امکانات و آپشن‌های موجود یکی دیگر از مزایای خرید این خودرو به شمار می‌رود. بر اساس بررسی‌های صورت گرفته، مشتریان معتقدند که با توجه به قیمت فروش ماشین ، آنها محصولی فراتر از انتظارات خود را خریداری کرده‌اند. ظاهر زیبا و مدرن فونیکس، عامل مهم دیگر در جلب توجه و رضایت مشتریان است.

 

با این حال، متاسفانه کیفیت مواد به کار رفته در فونیکس، ضعیف‌تر از تیگو 8 پرو است. سازنده این خودرو به احتمال زیاد قصد داشته تا با استفاده از متریال متوسط، یک اتومبیل اقتصادی و مدرن را به بازار عرضه کند. همچنین، نظرات خریداران حاکی از آن است که گیربکس این ماشین چندان هوشمند نیست و تحمل گشتاور خودرو را ندارد.

فونیکس در دو تیپ اکسلنت و پرمیوم به بازار ایران عرضه می‌شود. تیپ اکسلنت این ماشین دارای یک موتور 1.5 لیتری توربوشارژر با گیربکس 9 دنده مصنوعی CVT است. موتور این خودرو 156 اسب بخار قدرت و 230 نیوتن متر گشتاور تولید می‌کند. شرکت چری در نسخه پرمیوم فونیکس از یک پیشرانه 1.6 لیتری توربوشارژر و گیربکس هفت سرعته اتوماتیک استفاده کرده است. حداکثر توان و گشتاور فونیکس پرمیوم 197 اسب بخار و 290 نیوتن متر است.

تگ های مرتبط

ارسال نظر