اراذل و اوباش

فرمانده انتظامی شهرستان مریوان از بازداشت ۵ نفر از اراذل و اوباشی که با تیراندازی‌های شبانه برای شهروندان مریوانی ایجاد رعب و وحشت می‌کردند، خبر داد.

سایت شماره یک:

سرهنگ طیب محمدی از اجرای طرح ضربتی امنیت محله‌محور و ارتقای امنیت اجتماعی در این شهرستان خبر داد و اظهار داشت: این طرح به منظور پاکسازی نقاط آلوده و جرم‌خیز و برقراری نظم و امنیت عمومی و مقابله با ناهنجاری‌های اجتماعی توسط پلیس در شهرستان مریوان اجرا شد.

وی با اشاره به این که این طرح در راستای مطالبات مردمی و در حوزه‌های مختلف ماموریتی پلیس به اجرا در آمد، افزود: در اجرای این طرح 5 نفر از اراذل و اوباشی که با تیراندازی‌های شبانه برای شهروندان ایجاد رعب و وحشت می‌کردند، پس از شناسایی در مخفیگاهشان بازداشت و تعدادی سلاح گرم و سلاح سرد از آنها کشف و پس از تشکیل پرونده با دستور مقام قضایی روانه زندان شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان مریوان گفت: همچنین در قالب این طرح 3 سارق و 3 خرده فروش مواد مخدر بازاشت شده که از آنان 5 فقره انواع سرقت و مقادیری مواد مخدر کشف شد.

وی امنیت شهروندان را خط قرمز پلیس ذکر کرد و از مردم خواست در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک، سریعا از طریق تماس با 110 به پلیس اطلاع داده تا در کمترین زمان نسبت به دستگیری مجرمان اقدام شود.

تگ های مرتبط

ارسال نظر