قیمت مسکن

محله استاد معین یکی از محلات اصلی منطقه 10 تهران است که به دلیل وجود قیمت‌های متوسط و محیط نسبتا خوب و سنتی، از سوی خریداران مورد توجه قرار می‌گیرد. اما محدوده قیمتی برای خرید آپارتمان در محله استاد معین چقدر است؟

سایت شماره یک:

چند سالی است قیمت مسکن به شدت گران شده است.قیمت مسکن در شمال تهران نجومی است.بعید است قیمت مسکن دوباره ارزان شود.قیمت مسکن به قدری گران شده است که مردم قادر به خرید مسکن نیستند.قیمت مسکن قابل کنترل نیست.

استاد معین محله‌ای نام‌آشنا در منطقه 10 شهرداری تهران است. این محله در کنار میدان آزادی، خیابان انقلاب و پارک المهدی واقع شده است.

استاد معین از محلات خوش‌مسیر در محدوده‌های اطراف محسوب می‌شود و بافتی متراکم دارد. سطح متوسط قیمت خانه در این منطقه، باعث شده است جزو انتخاب‌های اولیه کسانی قرار بگیرد که خواهان واحدی با قیمت مناسب هستند. اما کف و سقف قیمتی آپارتمان در محله استاد معین در چه محدوده‌ای است؟

قیمت آپارتمان در استاد معین

همان‌طور که اشاره شد محله استاد معین در ضلع جنوب شرقی میدان آزادی قرار دارد. این محله از شمال با خیابان انقلاب، از جنوب با خیابان هاشمی، از شرق با بلوار استاد معین و از غرب با بزرگراه آیت‌الله سعیدی محدود شده است.

مشاوران املاک فعال این منطقه می‌گویند واحدهای مسکونی در استاد معین از حدود قیمت متری 35 میلیون تومان شروع می‌شود و تا متری 100 میلیون تومان نیز می‌رسد. این دامنه قیمتی بالا باعث می‌شود خریداران انتخاب‌های بیشتری برای خرید خود داشته باشند.

حمل و نقل عمومی در محله استاد معین

استاد معین از آن دست محله‌هایی به شمار می‌آید که از نظر حمل و نقل عمومی در وضعیت خوبی قرار دارند. در ضلع شمال محله و ضلع غرب آن که خیابان‌های انقلاب و بزرگراه آیت‌الله سعیدی را در بر می‌گیرد، خطوط اتوبوسرانی بی‌آرتی وجود دارد و به‌راحتی و با فاصله‌ای بسیار اندک قابل دسترس است.

همچنین در اکثر خیابان‌های این محله تاکسی‌های بسیاری در رفت و آمد هستند. این محدوده دارای ایستگاه مترو اختصاصی است و از این نظر نیز در شرایط خوبی قرار گرفته است.

تگ های مرتبط
ارسال نظر