شرایط ثبت نام سایپا بدون قرعه کشی برای ۳ مدل خودرو به قیمت کارخانه، ویژه مهرماه ۱۴۰۲ اعلام شد.

سایت شماره یک:

محصولات سایپا با بیش از 50 سال تجربه در صنعت خودروسازی، به عنوان یکی از بزرگترین و پیشرفته ترین شرکت‌های خودروسازی در خاورمیانه شناخته می‌شود. این شرکت در زمینه تولید خودروهای سواری، وانت، کامیون، تریلی، اتوبوس، مینی‌بوس و... فعالیت دارد.محصولات سایپا در سطح جهانی به دلیل کیفیت بالا، قابلیت نگهداری و تعمیر آسان، قابلیت کاهش هزینه‌های نگهداری و استفاده طولانی، محبوبیت بالایی دارند. همچنین،محصولات سایپا در راستای تضمین کیفیت محصولات خود، از تجهیزات و تکنولوژی‌های پیشرفته استفاده می‌کند و آزمایش‌های فنی و استاندارد را بر روی تمامی محصولات سایپا انجام می‌دهد.برای اطلاع بیشتر از فروش محصولات سایپا مطلب زیر را بخوانید.

 

شرایط جدیدترین دور ثبت نام سایپا بدون قرعه کشی اعلام شده است. متقاضیان ثبت نام فروش فوری سایپا می‌توانند 3 مدل خودرو را به قیمت کارخانه 1402 خریداری کنند.

شرایط ثبت نام سایپا بدون قرعه کشی مهر 1402

سایت ثبت نام سایپا بدون قرعه کشی با عرضه خودروهای پراید وانت و وانت نیسان تک سوز و دوگانه‌سوز به‌روز شده است. متقاضیان ثبت نام پراید وانت ۱۴۰۲ می‌توانند مدل ۱۵۱SEبا کفی اطاقبار DA را با پرداخت مبلغ ۲۳۸ میلیون تومان خریداری کنند. محدودیت سن زیر ۱۸ سال و همچنین گواهینامه برای دور جدید فروش فوری سایپا در نظر گرفته شده است.

شرایط ثبت نام وانت نیسان 1402

نیسان تک‌سوز به صورت فروش فوری و نیسان دوگانه‌سوز به صورت فروش اعتباری عرضه شده است که جزئیات کامل آن را با مراجعه به سایت فروش اینترنتی سایپا می‌توانید بخوانید.

لینک ثبت نام سایپا مهر ۱۴۰۲

متقاضیان ثبت نام سایپا بدون قرعه کشی​ می توانند با مراجعه به سایت فروش اینترنتی سایپا به آدرس https://saipa.iranecar.com/ و پس از ثبت اطلاعات شخصی و دریافت کد کاربری و رمز عبور اخذ شده از سایت، نسبت به واریز وجه اقدام کنند.

مهلت ثبت نام سایپا بدون قرعه کشی مهر ۱۴۰۲

ثبت نام سایپا بدون قرعه کشی ویژه مهر ۱۴۰۲ تا پایان تکمیل ظرفیت ادامه خواهد داشت.

منبع: اقتصادآنلاین

تگ های مرتبط
ارسال نظر