کرم بیسکویت یا کره بیسکویت یکی از کرم و دسرهای خوشمزه و سالم است که می‌توانید در خانه تهیه کرده و به عنوان یک وعده کامل صبحانه برای فرزندانتان از آن استفاده کنید.

سایت شماره یک:

کرم کنجد، کره بادام زمینی و  بیسکویت پتی بور جزو دسرهایی است که بسیاری از افراد در وعده‌های صبحانه استفاده می‌کنند؛ این کره‌ها علاوه بر طعم و مزه فوق‌العاده، بسیار مقوی بوده و می‌تواند انرژی مورد نیاز بدن در طول روز را فراهم کند؛ طرز تهیه کرم بیسکویت در خانه بسیار راحت است و نیاز نیست شما بابت خرید آن مبلغ بالایی بپردازید؛ خودتان به راحتی در خانه یک دسر

با بیسکویت پتی بور تهیه کنید و از طعم و مزه آن لذت ببرید.

مواد لازم برای تهیه کرم بیسکویت پتی بور

برای تهیه این دسر با بیسکویت پتی بور ساده به 1 فنجان شیر، ا بسته بیسکویت پتی بور، 50 گرم کره، 2 قاشق غذاخوری شکر، 1 قاشق آبلیمو و یک قاشق دارچین نیاز دارید.

طرز تهیه کرم بیسکویت پتی بور

کرم بیسکویت یا کره بیسکویت یکی از کرم و دسرهای خوشمزه و سالم است که می‌توانید با بیسکویت مادر، ساقه طلایی، پتی بور همراه با چند مواد ارزان دیگر در منزل تهیه کنید؛ این دسر برای افرادی که به شکلات علاقه دارند می‌تواند انتخاب بسیار مناسبی باشد؛ چرا که از نظر ارزش غذایی بسیار سالم‌تر است و هنگام استفاده از آن لازم نیست که نگران افزایش وزنتان باشید.

مرحله اول

در ابتدا یک بسته بیسکویت پتی بور را داخل خردکن یا آسیاب بریزید و به‌طور کامل خرد کنید تا پودر و یکدست شود؛ در صورتی که هیچ یک از این وسایل را ندارید، می‌توانید بیسکویت‌ها را درون یک کیسه زخیم ریخته و با گوشتکوب به آرامی آن را پودر کنید.

مرحله دوم

سپس کره را که در محیط قرار داده تا به دمای محیط برسد و بعد شکر، دارچین و بیسکویت‌‌های پودرشده ارا به آن ضافه کرده و خوب مخلوط کنید.

مرحله سوم تهیه کرم با بیسکویت پتی بور

در این مرحله آب یک عدد لیموترش را بگیرید و به اندازه ۱ قاشق غذاخوری به مواد اضافه کنید؛ سپس شیر را کم‌کم بریزید و مواد را خوب با هم ترکیب کنید تا یک کرم نرم و یکدست داشته باشید. سپس کرم را داخل شیشه بریزید و در یخچال نگه دارید.

فوت و فن تهیه کرم بیسکویت پتی بور

به جای پتی بور از بیسکویت مادر هم می‌توانید استفاده کنید.

به مدت یک هفته می‌توانید کرم بیسکویت پتی بور را در یخچال نگهداری کنید.

می‌توانید دارچین را حذف و به جای آن وانیل یا پودر کاکائو بریزید.

به جای شکر سفید از شکر قهوه‌ای استفاده کنید چون دسر شما را خوش‌رنگ‌تر می‌کند.

شیر را در آخر و کم‌کم اضافه کنید تا به غلظت دلخواه برسد و کرم ما بیش از اندازه سفت و یا شل نشود.

تگ های مرتبط

ارسال نظر