شرایط فروش نقدی وانت نیسان به دو بخش نقد و اقساط تقسیم می‌شود. مشتریان با توجه به نیاز و سطح بودجه خود می‌توانند یکی از این دو بخش را انتخاب کنند.

سایت شماره یک:

 در شرایط فروش نقدی وانت نیسان، دو تیپ از این خودرو در اختیار متقاضیان قرار گرفته‌ است. این دو تیپ شامل نیسان تک‌سوز آپشنال با لاستیک رادیال و نیسان تک‌سوز آپشنال با لاستیک رادیال و فرمان هیدرولیک هستند. هر دو تیپ این خودرو با رنگ آبی عرضه شده‌اند. برای یادآوری مخاطبان، لازم است بگوییم که سایپا مدتی پیش شرایط فروش این وانت با رنگ سفید را نیز اعلام کرده بود.

موعد تحویل خودروها در بخش شرایط فروش فوری، 30 روز کاری است. همچنین خریداران این وانت از بسته سرویس دوره‌ای 10000 و 15000 کیلومتر به همراه یکسال بیمه بدنه رایگان برخوردار خواهند شد.

شرایط فروش فوری وانت نیسان در آذر 1402

در بخش فروش اقساطی وانت نیسان، تمامی پنج تیپ این خودرو حضور دارند. مبلغ پیش‌پرداخت وانت نیسان بین 270 الی 300 میلیون تومان است. مبلغ 260 یا 280 میلیون تومان نیز به‌عنوان تسهیلات در اختیار خریداران قرار می‌گیرد. موعد بازپرداخت تسهیلات نیز 36 ماهه است.

اقساط خودرو در قالب 9 چک 4 ماهه از مشتریان دریافت خواهد شد. همچنین مبلغ چک اول با سایر چک‌ها متفاوت است. در روش خرید اقساطی وانت نیسان، خودروها 30 روز پس از تکمیل مدارک و پذیرش در اختیار مشتریان قرار خواهند گرفت. همچنین هزینه بیمه بدنه و رهن سند خودرو در طول مدت اقساط نیز در این شرایط محاسبه شده است.

شرایط فروش اقساطی سایپا در آذرماه 1402: (مبالغ به ریال هستند)

منبع:اکونگار

تگ های مرتبط

ارسال نظر