رکنا: سارا و نیکا با توجه به انتشار عکس های خصوصی شان در خارج از ایران که در یک استخر مختلط حضور داشته اند می توانستند شکایت کنند اما به دلایل نامعلومی سکوت کردند و این همه هجمه را به تن خریدند و تنها به اینکه عکس ها فتوشاپ بوده است بسنده کردند تا اینکه از سریال پایتخت حذف شدند و به عمق فاجعه پی بردند.

سایت شماره یک:

انتشار عکس های خصوصی سارا و نیکا درد سر ساز شده است چرا که با فرهنگ ایرانی هیچ تطابقی نداشته است و خیلی ها با وجود کثیف دانستن اقدام منتشرکننده فیلم حضور سارا و نیکا در استخر مختلط را هم مناسب ندانستند.خیلی ها سرنوشت سارا و نیکا را با آزاده نامداری مقایسه کردند که او هم در اوج شهرت بخاطر انتشار فیلم و عکس هایی از بی حجابی در خارج از ایران از جلوی دوربین کنار گذاشته شد.

سارا و نیکا با توجه به انتشار عکس های خصوصی شان در خارج از ایران که در یک استخر مختلط حضور داشته اند می توانند خودشان یا وکیلشان با حضور در دادسرای جرائم رایانه ای تهران به طرح شکایت از  فردی که عکس های برهنه با پوشش شنا این 2 بازیگر  را پخش کرده است بپردازند.

سارا و نیکا

پشت پرده انتشار عکس های سارا و نیکا

پلیس فتای ایران با توجه کادر مجرب و تکنولوژی های پیشرفته ای که دارد قادر به این است که اولین عامل انتشار کننده عکس های استخر سارا و نیکا را شناسایی کند و آنها را به دست قانون بسپارد .

سارا و نیکا

جنجال عکس های لو رفته از سارا و نیکا

بتازگی عکس های منشوری از سارا و نیکا در استخر در فضای مجازی توسط شخصی ناشناس در خارج از کشور، منتشر شده است، به طوری که این 2 بازیگر را به دردسر بزرگی انداخت. آیا سارا و نیکا مجبور می شوند با سلبریتی بودن در ایران خداحافظی کنند؟

ماجرای عکس های جنجالی سارا و نیکا

سارا و نیکا 2 بازیگر سریال پایتخت که از دوران کودکی در این سریال ایفای نقش کرده اند مقیم کشور سوئد هستند و طبق قوانین آن کشور آزادانه و با پوششی برای شنا در استخر مختلط حاضر شده بودند، این در حالی است که آن ها باید باتوجه به سلبریتی بودن در ایران متوجه رفتارهای خود می بودند، چرا که مطمئنا به خاطر چهره شناخته شده سارا و نیکا، اگر یک ایرانی همزمان در محلی که آن ها حضور یافته اند، حاضر باشند و پوشش این دو خواهر 2 قلو و حتی رفتارشان نا متعارف در خاک ایران باشد، ممکن است پنهانی توسط دوربین هایشان شکار شوند.

تگ های مرتبط

ارسال نظر