انیمیشن دوستان جدانشدنی محصول مشترک فرانسه، اسپانیا و بلژیک است که با روایتی جذاب از ماجرایی هیجان‌انگیز، چگونگی شکل گرفتن یک رابطه دوستی پایدار را به‌تصویر می‌کشد.

سایت شماره یک:

انیمیشن دوستان جدانشدنی از این قرار است که وقتی چراغ‌ها در تئاتر قدیمی سنترال پارک خاموش می‌شود، عروسک‌ها زنده می‌شوند. یکی از این عروسک‌ها دان است که سال‌هاست همان نقش بامزه و طنزگونه‌اش را بازی می‌کند. او آرزو دارد برای یک‌بار هم که شده در نقش یک قهرمان واقعی بازی کند و دنیا را کشف کند. دان در نهایت جسارتش را در دو دستش می‌گیرد و ماجراجویی را آغاز می‌کند. در طول راه، او با دی‌جی داگی داگ، یک اسباب‌بازی رها شده که دوست دارد تبدیل به یک ستاره رپ شود، ملاقات می‌کند. این آغاز یک داستان خارق‌العاده از یک دوستی همیشگی است. یک ماجراجویی بزرگ در قلب نیویورک برای تبدیل روی به واقعیت و ایجاد باوری شگفت که حتی معمولی‌ترین شخصیت‌ها می‌توانند نقش‌های بزرگی را بازی کنند!

زمان پخش انیمیشن The Inseparables

انیمیشن دوستان جدا نشدنی در ۱۳ دسامبر ۲۰۲۳ (۲۲ آذر ۱۴۰۲) منتشر شده و مدت زمان آن ۸۵ دقیقه است.

صداپیشگان انیمیشن دوستان جدانشدنی

مونیکا یانگ: دی

دنی فهسنفلد: اژدها

اولیور پاریس: پت

جردن برد: دی جی داگی داگ

آرت براون: مورتی

داکوتا وست: دان

دونته پاریس: آلفونسو

درباره انیمیشن دوستان جدانشدنی

انیمیشن The Inseparables محصول مشترک فرانسه، اسپانیا و بلژیک است که به کارگردانی ژرمی دگروسون تهیه شده است. تنظیم موسیقی این اثر برعهده پاگی است که یکی از موزیسین‌های بلژیکی شناخته شده در سبک پاپ است.

کاراکترهای انیمیشن دوستان جدانشدنی

دان DON: او قدرت تخیل قوی‌ایی دارد و اغلب مغلوب فانتزی‌هایش می‌شود. دان عاشق ماموریت‌های قهرمانانه و ماجراجویی‌های بزرگ است. او قلب بزرگی دارد و تصمیم می‌گیرد زندگی را در فراتر از دیوارهای صحنه نمایش تجربه کند.

دیجی داگی‌داگ DJ DOGGY DOG: او عاشق آواز خواندن است و همیشه در تلاش است تا بهترین ورژن خودش را در خوانندگی پیدا کند.

دی DEE: او یک عروسک چوبی بزرگ است. کمتر در میان دیگر عروسک‌ها محبوبیت دارد؛ اما نقش بزرگی را در این قصه بازی می‌کند.

تگ های مرتبط

ارسال نظر