به تازگی شرایط فروش نقدی و اقساطی مدیران خودرو اعلام شده است و مشتریان می توانند از طریق نمایندگی ها نسبت به خرید این محصولات اقدام نمایند.

سایت شماره یک:

بر اساس شرایط فروش اعلام شده خودروهای ام وی ام X22 پرودنده ای، ام وی ام X33 کراس دنده ای، ام وی ام X33 کراس اتوماتیک، ام وی ام آریزو ۵ اسپرت و ام وی ام X55 پرو از نشان ام وی ام عرضه می شوند. از نشان فونیکس هم مدل های فونیکس آریزو ۶ پرو، فونیکس FX پرمیوم، فونیکس تیگو ۸ پرومکس IE و تیگو ۸ پرو e پلاس به فروش می رسند. خودروهای عرضه شده در این شرایط فروش، مشتریان می توانند بصورت فروش قطعی محصولات را با قیمت مصوب خریداری کنند. این خودروها با پیش پرداخت های ۵۰ و ۷۵ درصد با اقساط ۵ ساله قابل خریداری هستند. جزئیات این شرایط فروش در جدول زیر قابل مشاهده است.

خودروهای ام وی ام X22 پرودنده ای، ام وی ام X33 کراس دنده ای، ام وی ام X33 کراس اتوماتیک و ام وی ام آریزو ۵ اسپرت در این شرایط فروش با ۴ سال گارانتی (یا ۸۰ هزار کیلومتر پیمایش) عرضه می شوند. ۶ سرویس دوره ای رایگان هم برای آن ها در نظر گرفته شده است.

ام وی ام X55 پرو، فونیکس آریزو ۶ پرو و فونیکس FX پرمیوم با ۵ سال گارانتی (یا ۱۵۰ هزار کیلومتر) عرضه می شوند. شرکت ۶ سرویس دوره ای رایگان را برای این خودروها ارائه می دهد.

دو مدل تیگو ۸ پرومکس IE و تیگو ۸ پرو e پلاس با گارانتی ۷ ساله و ۱۰ سرویس دوره ای رایگان به مشتریان تحویل داده می شود. اقساط بلند مدت و شرایط انعطاف پذیر مدیران خودرو در این عرضه باعث می شود طبیعتا مشتریان زیادی با توجه به موقعیت فعلی بازار به سمت خرید خودروهای نشان ام وی ام و فونیکس متمایل شوند.

تگ های مرتبط

ارسال نظر