تعطیلی

اطلاعیه تعطیلی مدارس فردا سشنبه ۲۶ دی ماه منتشر شد.

سایت شماره یک:

تعطیلی به معنای عدم کارکرد یا توقف فعالیت در یک سازمان، مؤسسه، شرکت یا دولت است. دلایل تعطیلی می‌تواند متنوع باشد. تعطیلی موقت به دلیل شرایط غیرمنتظره است.تعطیلی دائم یک سازمان یا شرکت به دلیل بحران مالی در بازار.تعطیلی می‌تواند باعث تأثیرات منفی برای افراد، جامعه دارد.

امروز با توجه به بارش برف و کولاک، لغزندگی سطح معابر و نامناسب بودن وضعیت تردد، مدارس بسیاری از شهرستان‌ها تعطیل شد. بارش برف فردا سشنبه ۲۶ دی ماه نیز مدارس را به تعطیلی کشاند.

به گزارش اقتصادآنلاین، امروز مدارس اردبیل، همدان، آذربایجان شرقی و گیلان تعطیل بود. همچنین بارش برف ادارات اردبیل را نیز تعطیل کرد.

تعطیلی مدارس ۲۶ دی ماه

بر اساس اطلاعیه رسمی آموزش و پروش درباره تعطیلی مدارس فردا، به دلیل برودت هوا و بارش برف در اردبیل فعالیت‌های آموزشی کلیه دوره‌های تحصیلی روز سشنبه ۲۶ دی ماه در نوبت صبح و عصر بصورت غیر حضوری بوده و از طریق شبکه آموزشی «شاد» انجام خواهد شد.

پیش بینی هوا در روز‌های آینده

صادق ضیاییان در مصاحبه با خبرنگاران درباره شرایط جوی کشور اظهار کرد: امروز (۲۵ دی) در استان‌های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل، کردستان، کرمانشاه، ایلام، شمال و شرق خوزستان، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، غرب و جنوب اصفهان، لرستان، همدان، مرکزی، قم، ارتفاعات و دامنه‌های البرز در استان‌های، زنجان، قزوین، البرز، تهران، گیلان، مازندران، گلستان و بخش‌هایی از خراسان شمالی و شمال خراسان رضوی بارش باران و برف، گاهی رعدوبرق، وزش باد شدید موقت و در ارتفاعات کولاک برف پیش‌بینی می‌شود.

وی افزود: بیشینه بارش برف در این روز برای جنوب غرب آذربایجان غربی، شمال آذربایجان شرقی، غرب کردستان، اردبیل، ارتفاعات گیلان و البرز مرکزی خواهد بود.

به گفته رئیس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا دوشنبه (۲۵ دی) در برخی مناطق شمال غرب، غرب، ارتفاعات زاگرس مرکزی و شمال شرق، سه‌شنبه (۲۶ دی) در شرق و چهارشنبه (۲۷ دی) در غرب سواحل دریای خزر بارش پراکنده پیش‌بینی می‌شود.

تگ های مرتبط

ارسال نظر