مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: با توجه به بارش برف، کولاک و افت دما و پیشگیری از بروز حوادث ناشی از تردد در محورهای برف گیرمدارس برخی از شهرستان‌های استان اصفهان غیرحضوری شد.

سایت شماره یک:

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: با توجه به بارش برف، کولاک و افت دما و پیشگیری از بروز حوادث ناشی از تردد در محورهای برف گیرمدارس برخی از شهرستان‌های استان اصفهان غیرحضوری شد.​

منصور شیشه فروش، مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان اظهار داشت: با توجه به بارش برف، کولاک، افت دما و پیش‌بینی لغزندگی جاده‌ها و معابر و پیشگیری از بروز حوادث ناشی از تردد در محورهای برف گیر کلیه مقاطع تحصیلی آموزش و پرورش در شهرستان های سمیرم، فریدونشهر و بویین میاندشت روز شنبه ۷ بهمن ماه به صورت غیر حضوری خواهد بود و مدارس شهرستان چادگان با یک ساعت تاخیر آغاز خواهد شد.

وی افزود: ۲۰۰ تیم امدادی و برف روبی برای بازگشایی محورها و ارایه خدمات اسکان اضطراری در راههای استان مستقر هستند.

شیشه فروش بیان کرد: محور سی سخت به پادنا در شهرستان سمیرم و محور بویین میاندشت به خوانسار فعلا مسدود است.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان خاطرنشان کرد: به رانندگان توصیه می‌شود هنگام تردد در محورهای غرب و جنوب استان از زنجیر چرخ استفاده کنند.

مدارس اردبیل و بخش‌هایی از اصفهان مجازی شد

به دلیل برودت هوا، فعالیت‌های آموزشی در اردبیل و نمین پیش دبستانی و ابتدایی شهری و پیش دبستانی، ابتدایی و متوسطه دوره اول روستایی در نوبت صبح و عصر، بصورت غیر حضوری بوده و از طریق شبکه آموزشی «شاد» انجام خواهد شد. همچنین در بیله سوار، جعفرآباد، هیر، شاهرود و سرعین پیش دبستانی و ابتدایی در نوبت صبح غیر حضوری خواهد بود.

 آموزش و پرورش استان اصفهان: با توجه به بارش برف در مناطق جنوبی و غربی استان اصفهان، تمامی مقاطع شهرستان ‌های سمیرم، فریدونشهر و بوئین میاندشت فردا غیرحضوری خواهد بود. مقاطع تحصیلی شهرستان چادگان نیز فردا با یک ساعت تأخیر آغاز به کار خواهند کرد.

تگ های مرتبط

ارسال نظر