رئیس جمهور در پیامی درگذشت حضرت آیت‌الله نمازی «رحمت الله‌ علیه» را به حوزه‌های علمیه، مجلس خبرگان رهبری، بیت مکرم، شاگردان و علاقمندان آن مرحوم تسلیت گفت.

سایت شماره یک:

دکتر سید ابراهیم رئیسی با تسلیت درگذشت حضرت آیت‌الله عبدالنبی نمازی «رحمت الله‌ علیه»تصریح کرد: این روحانی مجاهد و انقلابی که از مبارزان قبل از پیروزی انقلاب اسلامی بود، درکنار ترویج و تبیین معارف اسلامی و تربیت طلاب و شاگردان، با قبول مسئولیت‌های مختلف قضایی، سیاسی و فرهنگی، خدمات ماندگاری از خود برجا گذاشت که یقینا توشه‌ای گرانبها برای آخرت ایشان خواهد بود.

متن پیام رئیس جمهور به شرح زیر است؛

بسم‌الله الرحمن الرحیم

انا لله و انا الیه راجعون

درگذشت عالم پارسا، حضرت آیت‌الله عبدالنبی نمازی «رحمت الله‌ علیه»، عضو فقید مجلس خبرگان رهبری، موجب تأثر و انده خاطر شد.

این روحانی مجاهد و انقلابی که از مبارزان قبل از پیروزی انقلاب اسلامی بود، پس از کسب فیض از محضر اساتید بزرگ حوزه‌های علمیه نجف اشرف و قم، درکنار ترویج و تبیین معارف اسلامی و تربیت طلاب و شاگردان، با قبول مسئولیت‌های مختلف قضایی، سیاسی و فرهنگی از جمله دادستانی کل کشور، نمایندگی مجلس خبرگان رهبری، عضویت در جامعه مدرسین حوزه علمیه قم و نمایندگی ولی فقیه و امام جمعه کاشان، خدمات ماندگاری از خود برجا گذاشت که یقینا توشه‌ای گرانبها برای آخرت ایشان خواهد بود.

اینجانب ضایعة فقدان این عالم وارسته را به حوزه‌های علمیه، مجلس خبرگان رهبری، شاگردان، علاقه‌مندان به‌ویژه بیت مکرم و سایر بازماندگان آن مرحوم تسلیت می‌گویم و از درگاه خداوند متعال برای ایشان علو درجات و هم‌نشینی با ائمه اطهار علیم‌السلام را مسألت دارم.

سید ابراهیم رئیسی

 

 

تگ های مرتبط

ارسال نظر