در این خبر به توضیحاتی درباره مدارس فردا سه شنبه ۱۷ بهمن ماه ۱۴۰۲ تعطیل است؟ و تعطیلی مدارس فردا سه شنبه ۱۷ بهمن ماه ۱۴۰۲ پرداخته شده است.

سایت شماره یک:

والدین و دانش آموزان گرامی برای اطلاع از اینکه بدانید که آیا مدارس سه شنبه ۱۷ بهمن ماه ۱۴۰۲ به علت آلودگی،بارش برف یا برودت هوا تعطیل است یا خیر؟ با ما همراه باشید.

تاکنون خبر رسمی بنی بر تعطیلی مدارس فردا اعلام نشده است. 

سازمان هواشناسی از بارش باران و برف در استان‌های واقع در غرب، شمال غرب و برخی مناطق مرکزی کشور طی امروز و فردا خبر داد و تاکید کرد که در این مدت علاوه بر مناطق یاد شده، در برخی مناطق شمال شرق کشور، وزش باد شدید رخ خواهد داد.

بر اساس اعلام سازمان هواشناسی، امروز دوشنبه ۱۶ بهمن در برخی مناطق استان‌های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، زنجان، همدان، کردستان، کرمانشاه، لرستان، شمال ایلام و ارتفاعات البرز مرکزی و فردا سه شنبه با شدت کمتر در مناطق فوق و به صورت پراکنده در شمال شرق بارش برف و باران و وزش باد پیش بینی می‌شود. بیشینه بارش امروز در جنوب آذربایجان غربی، غرب کردستان و شمال کرمانشاه خواهد بود.

طی امروز و فردا در شمال غرب، غرب و استان‌های واقع در دامنه‌های جنوبی البرز مرکزی و برخی مناطق شمال شرق و مرکز، وزش باد شدید و در برخی نقاط گرد و خاک و در استان‌های ساحلی خزر و اردبیل وزش باد گرم جنوبی و افزایش دما پیش بینی می‌شود. همچنین طی این مدت احتمال وقوع بهمن در ارتفاعات البرز و زاگرس و جاده‌های این مناطق احتمال ریزش بهمن و سنگ از کوه وجود دارد.

چهارشنبه تا شنبه جوی آرام در کشور برقرار می‌شود.

امروز تا پایان هفته در بیشتر مناطق به جز بخش‌هایی از جنوب کشور، افزایش نسبی دما رخ می‌دهد.

خلیج فارس، تنگه هرمز و دریای عمان طی سه روز آینده و دریای خزر در روزهای سه شنبه و چهارشنبه مواج خواهد بود.

سازمان هواشناسی وضعیت جوی امروز پایتخت را کمی ابری همراه با غبار صبحگاهی، گاهی وزش باد ملایم و از بعد از ظهر افزایش ابر پیش بینی کرد. بیشینه دمای تهران امروز ۹ و کمینه دما صفر درجه خواهد بود.

تگ های مرتبط

ارسال نظر