فرهاد مجیدی

انتشار پست جدید از فرهاد مجیدی در استوری اینستاگرام او گمانه زنی‌های جدید را پیرامون این مربی سرشناس به وجود آورده است.

سایت شماره یک:

فرهاد مجیدی در تصویری که اعضای کادر فنی اش در تیم کلباء در آن حضور دارند، در یکی از رستوران‌های شهر دبی عکسی به یادگار انداخته و در پایین تصویر از عبارت "این یک آغاز است" استفاده کرده است.

جمله‌ای که باعث گمانه‌زنی‌های فراوانی در ایران شده و بسیاری از کانال‌های مربوط به باشگاه استقلال، این مسئله را به نتیجه بازی آبی‌ها مرتبط کردند. اما همانطور که در خبرهای قبلی نیز درباره فرهاد مجیدی گفته شده، این سرمربی به هیچ وجه قصد بازگشت به فوتبال ایران را ندارد و فعلاً آینده خود را در فوتبال امارات دنبال می‌کند، جایی که اعتبار مناسبی از حضور یک سال و نیمه در باشگاه کلباء انداخته و به واسطه شهرت قدیمی اش، تیم های مختلفی ممکن است هر چه سریعتر زنگ خانه او را به صدا در بیاورند.

فرهاد مجیدی

مجیدی که قطعاً بازی‌های لیگ برتر فوتبال ایران را هم دنبال می‌کند، واکنش خاصی به شرایط استقلال نداشته و به نظر هم نمی‌رسد که شیطنتی بابت انتشار این استوری داشته باشد و در شرایطی که ممکن است پای مذاکره او با یک تیم جدید در امارات در میان باشد، این احتمال هم وجود دارد که این استوری تنها مربوط به مسئله برداشت او از جداییش از باشگاه کلباء باشد. او که پس از یک یک فصل و نیم، در نهایت از این تیم اماراتی جدا شد خود را در عرصه مربیگری کاملا جوان می داند و عقیده دارد افقی بزرگ مقابل رویش قرار گرفته است.

بنابراین از استوری فرهاد، برداشت خاصی نمی‌شود کرد. او به همراه علی ربانی، گابریل پین و میگوئل تکسیرا در شرایطی اقدام به انداختن این عکس یادگاری کرده که به نظر می‌رسد قصد داشته از کادر خود نیز قدردانی کند. مربیانی که با جدایی فرهاد از کلباء، در انتظار شروعی تازه با این سرمربی محبوب هستند که اخراجش از کلباء، آنچنان با واکنش مثبت هواداران و رسانه های اجتماعی همراه نشده است.

منبع ورزش3

تگ های مرتبط

ارسال نظر